MČR

Mistrovství ČR ve všech kategoriích

KÁJA REKOVÁ V OSMIFINÁLE DVOUHRY DÍVEK a SMÍŠENÉ ČTYŘHRY NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U13 V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 6. - 7. dubna 2024 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorií U13 a U21. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty v kategorii U13 startovala i naše Kája Reková v kategorii dívek. Kája Reková se ve dvouhře dívek U13 probojovala do osmifinále, kde prohrála s později bronzovou A. Bártovou z Hradce Králové 1:3. Ve smíšené čtyřhře kategorie U13 startovala spolu s F. Bednářem z SK DDM Kotlářka Praha a postoupili též do osmifinále, kde prohráli s dvojicí Z. Ondračková, T. Fabián z TTC Frýdek - Místek 0:3. Ve čtyřhře dívek U13 spolu s K. Durdisovou z Elizzy Praha prohrály v 1. kole s R. Sovadinovou z KST Olomouc a J. Struhárovou z MSK Břeclav po boji 0:3.

Kája Reková na MČR U13

PETR VANĚK NA MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ MUŽŮ A ŽEN V PRAZE

Ve dnech 22. - 24. března 2024 se ve Sportovním centru v Praze - Řepích koná Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen pro rok 2024. V široké konkurenci nás tentokrát reprezentoval pouze Petr Vaněk, který startoval v pátek 22. 3. 2024 v kvalifikaci soutěží dvouher mužů a obsadil ve své skupině třetí místo, když prohrál s L. Veiglem ze Štětí a s J. Bačou z Havířova.

TITUL MISTRYŇ ČR PRO DRUŽSTVO NAŠICH DÍVEK NA MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV KATEGORIE U15 V OSTRAVĚ

V neděli dne 28. května 2023 se v areálu TJ Ostrava KST uskutečnilo Mistrovství ČR družstev kategorie U15. Mezi 16 družstvy chlapců a 16 družstvy dívek nás reprezentovalo naše A družstvo dívek ve složení Hanka Kodetová, Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková.

MČR družstev U15 Hanka Kodetová MČR družstev U15 Adélka Mikešová MČR družstev U15 Hanka Kodetová a Adélka Mikešová

Holky bez větších potíží postoupily až do finále, když postupně porazily družstva Pinec JH 1930, KST Nový Jičín a SK Dobré, vždy 3:0. Ve finále na holky čekalo favorizované družstvo SKST Vlašim. V úvodní dvouhře na sebe narazily jedničky obou týmů, naše Hanka Kodetová a Veronika Poláková, které spolu mají velmi vyrovnanou bilanci. Tentokrát Hanka zvládla úspěšně koncovky úvodních dvou setů a přestože prohrála třetí set, nakonec zaslouženě zvítězila 3:1. Ve druhé dvouhře se utkaly Adélka Mikešová s Annou Holejšovskou. Adélka sice již dokázala se soupeřkou odehrát několik vyrovnaných zápasů, ale i tak byla soupeřka favoritkou. Adélka vyhrála koncovku prvního setu a měla dobře rozehraný i druhý set. Soupeřka však stáhla na 9:8. Po našem time-outu zvládla koncovku lépe opět Adélka a ujala se vedení 2:0. Po prohraném třetím setu se začalo dařit soupeřce a Adélka prohrávala již 6:9, dokázala však vyrovnat a po vítězství 13:11 se holky ujaly vedení 2:0. Ve čtyřhře sice Hanka s Adélkou vyhrály první set, ale v dalším průběhu se více dařilo soupeřkám a po výsledku 1:3 snížily stav utkání na 2:1. V další dvouhře nastoupila Hanka Kodetová proti Anně Holejšovské. V úvodním setu se sice Hance nedařilo a prohrávala již 8:10, ale dokázala vyrovnat a nakonec set vyhrála 12:10. V dalších dvou setech již Hanka nenechala nic náhodě a zaslouženě zvítězila 3:0, čímž vybojovala rozhodující bod, který znamenal vítězství 3:1. Holky se tak zaslouženě staly Mistryněmi ČR družstev v kategorii dívek U15.

MČR družstev U15 finále MČR družstev U15 finále 2

MČR družstev U15 vyhlášení MČR družstev U15 Slavoj

MČR družstev U15 medailisté

DVĚ MEDAILE HANKY KODETOVÉ NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U19 V PLZNI

Ve dnech 20. - 21. května 2023 se ve sportovní hale TJ Lokomotiva v Plzni uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorie U19. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty nás reprezentovali Vašek Nádvorník v kategorii chlapců a Hanka Kodetová v kategorii dívek. Opět se velmi dařilo Hance Kodetové, která zvítězila ve dvouhře dívek a ve čtyřhře dívek spolu s M. Pařízkovou z Hodonína vybojovaly 2.místo.

MČR U19 Plzeň_dvouhra MČR U19 Plzeň_čtyřhra

MČR U19 Plzeň_medailisté MČR U19 Plzeň_Hanka a Šimon Bělík

HANKA KODETOVÁ VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY DÍVEK KATEGORIE U21 NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIÍ U13 A U21 V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 7. - 8. května 2023 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorií U13 a U21. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty v kategorii U13 startovaly Terka Rousová a Kája Reková v kategorii dívek. Mezi nominovanými 16 chlapci a 16 děvčaty v kategorii U21 nás reprezentovala Hanka Kodetová. Nejblíže k medailovému umístění byla právě Hanka Kodetová, která se ve dvouhře dívek a ve čtyřhře dívek kategorie do 21 let probojovala do čtvrtfinále.

Hanka Kodetová MČR U21 Hanka Kodetová čtyřhra MČR U21

ČTYŘI MEDAILE NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U15 V PRAZE

Ve dnech 15. - 16. dubna 2023 se ve Sportovní hale Jižního Města v Praze uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorie U15. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty nás tentokrát reprezentovali Kuba Magyar v kategorii chlapců a Hanka Kodetová, Adélka Mikešová, Eliška Slavíčková a Terka Rousová v kategorii dívek. Adélka Mikešová s Eliškou Slavíčkovou vybojovaly 3.místo ve čtyřhře dívek. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy byla Hanka Kodetová, která zvítězila ve čtyřhře dívek spolu s A. Slámovou z Kladna, ve dvouhře dívek vybojovala 2.místo a ve smíšené čtyřhře s J. Škaldou z SK Dobré skončili na 3.místě.

MČR U15 2023 dvouhra dívek MČR U15 2023 čtyřhra dívek

MČR U15 2023 smíšená čtyřhra MČR U15 2023

HANKA KODETOVÁ V OSMIFINÁLE DVOUHRY ŽEN NA MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ MUŽŮ A ŽEN V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 24. - 26. března 2023 se v Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen pro rok 2023. V široké konkurenci nás reprezentovaly Hanka Kodetová, Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková. Vašek Nádvorník bohužel zústal v pozici prvního náhradníka. V pátek 24. 3. 2023 byla zahájena kvalifikace soutěží dvouher. Eliška Slavíčková obsadila ve skupině třetí místo, když prohrála se S. Holubovou z Hodonína a s V. Šichanovou z SK Dobré. Adélka Mikešová postoupila ze základní skupiny, když nejprve porazila L. Juchelkovou z Havířova, která za stavu 2:0 na sety odstoupila pro zranění a následně jí nenastoupila T. Čákorová z Plzně. V prvním kole 2. stupně kvalifikace pak Adélka narazila na Hanku Kodetovou, se kterou prohrála 0:3. Hanka Kodetová též vyhrála svoji základní skupinu, kde porazila E. Petržílkovou z Litoměřic a S. Krupovou z Ústí nad Orlicí. V 2. stupni po vítězství nad Adélkou Mikešovou porazila i E. Šedovou z MK Řeznovice 3:0 a postoupila tak do hlavní soutěže Mistrovství ČR mužů a žen.

Hanka na MČR Havířov 2023_1 Adélka na MČR Havířov

V sobotu 25. 3. 2023 pokračovaly hlavní soutěže Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen pro rok 2023. Hanka Kodetová nejprve v 1. kole porazila A. Širůčkovou z HB Ostrov, když dokázala za stavu 1:2 na sety vyhrát dvě koncovky a nakonec zvítězila 11:3 v sedmém setu. V osmifinále pak narazila na druhou hráčku úspěšnosti Extrailgy žen T. Tomanovou z TJ Ostrava KST. Hanka sice prohrála úvodní set 9:11, následně vyhrála dva sety a ujala se vedení 2:1. Zkušená soupeřka poté zvrátila stav zápasu na 2:3. Hanka však opět zabojovala a v šestém setu vedla již 8:5, soupeřka bohužel dokázala vyrovnat a Hanka nakonec po bojovném a velmi kvalitním výkonu prohrála 8:11 a 2:4.

Hanka na MČR Havířov 2023

Na závěr bych chtěl poděkovat všem našim děvčatům za úspěšnou reprezentaci našich slavojáckých barev a Hance blahopřeji k jejímu vynikajícímu výsledku.

8. MÍSTO NAŠICH KADETEK NA MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV KATEGORIE DO 15 LET V OSTRAVĚ

V neděli dne 19. června 2022 se v areálu TJ Ostrava uskutečnilo Mistrovství ČR družstev kategorie do 15 let. V kategorii dívek nás reprezentovalo družstvo ve složení Adéla Mikešová a Eliška Slavíčková. Holky vstoupily do turnaje úspěšně, když porazily Sokol Plzeň V. 3:2. Ve čtvrtfinále prohrály s pozdějšími vítězkami u SKST Vlašim 0:3 a čekaly je tak boje o 5. - 8. místo. V nich nejprve prohrály 1:3 se Spartou Praha, když dokázaly zvítězit ve své silné disciplíně, ve čtyřhře. Závěrečné utkání měly holky dobře rozehrané, když Adélka porazila E. Novotnou 3:0 a spolu s Eliškou vyhrály opět ve čtyřhře. Za stavu 2:1 však holky prohrály obě dvouhry a po porážce 2:3 obsadily konečné 8. místo.

HANKA KODETOVÁ A ADÉLKA MIKEŠOVÁ NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE DO 17 LET VE VLAŠIMI

Ve dnech 28. - 29. května 2022 se ve Vlašimi uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorie U17. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty nás reprezentovali Hanka Kodetová a Adélka Mikešová v kategorii dívek. Hanka i Adélka se probojovaly ve dvouhře do hlavní soutěže, kde následně podlehly nasazeným hráčkám, Hanka třetí nasazené T. Bártové z Hradce Králové 2:4 a Adélka M. Ščibrániové z Havířova 1:4. Hanka si to vynahradila v soutěži útěchy B, kde zvítězila ve všech svých zápasech,  skonšila tak na 1. místě v soutěži útěchy B a obsadila tak celkově pěkné 17. místo. Ve čtyřhře holky postoupily do osmifinále, kde ve vyrovnané partii prohrály s domácími A. Holejšovskou a V. Polákovou tříkrát 9:11. Hanka navíc ve smíšené čtyřhře spolu s V. Podrazilem z Kotlářky postoupili až do čtvrtfinále, kde prohráli s pozdějšími vítězi T. Bártovou a M. Lebedou z Hradce Králové 0:3. Oběma holkám bych chtěl poděkovat za reprezentaci slavojáckých barev.

Hanka MČR U17

TŘI TITULY HANKY KODETOVÉ NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U13 V HAVÍŘOVĚ

Ve dnech 14. - 15. května 2022 se v Havířově uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorie U13. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty nás tentokrát reprezentovali Jakub Magyar v kategorii chlapců a Hanka Kodetová, Eliška Slavíčková a Tereza Rousová v kategorii dívek. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy, ale i celého Mistrovství se stala Hanka Kodetová, která zvítězila jak ve dvouhře dívek U13, tak ve čtyřhře spolu se Simonou Holubovou z Hodonína a ve smíšené čtyřhře s Jakubem Kabelkou z Ústí nad Labem.

MČR U13 dvouhra MČR U13 čtyřhra

MČR U13 mix MČR U13 medailisté

HANKA KODETOVÁ SE STALA MISTRYNÍ ČR VE DVOUHŘE DÍVEK V KATEGORII U15

Ve dnech 23. - 24. dubna 2022 se v Plzni uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců kategorie U15. Mezi nominovanými 56 chlapci a 40 děvčaty jsme též měli zastoupení, a to Lukáše Reka v kategorii chlapců a Hanku Kodetovou a Adélku Mikešovou v kategorii dívek. Nejúspěšnější hráčkou naší výpravy byla Hanka Kodetová, která zvítězila ve dvouhře dívek a stala se tak Mistryní ČR ve dvouhře dívek v kategorii U15 pro rok 2022. Adélka Mikešová vyhrála finále C ve dvouhře dívek U15.

Dvouhra dívek MČR U15 2022 Mistři ČR U15 2022

Nejlepší zápas MČR U15 2022 Medailisté MČR U 15 2022

ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ NAŠÍ VÝPRAVY NA MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ MUŽŮ A ŽEN V KUTNÉ HOŘE

V pátek 25. března 2022 bylo ve Sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře zahájeno Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen pro rok 2022, a to kvalifikací dvouher mužů a žen. V široké konkurenci nás tentokrát reprezentovali Petr Vaněk, Domča Pašek, Adam rek, Verča Šimůnková, Adélka Mikešová, Eliška Slavíčková a Hanka Kodetová. V kvalifikaci mužů Petr Vaněk obsadil druhé místo ve skupině, když porazil Filipa Kellera z Mostu 3:0 a prohrál s obranářem Petrem Šilhánem z DTJ Hradec Králové 0:3. Adam Rek skončil na třetím místě ve skupině, když prohrál s Petrem Gavlasem z Chebu a z Jakubem Slapničkou z HB Ostrov. Pěkného výsledku dosáhl Domča Pašek, který ve skupině porazil jak Ladislava Dobiáše ze Soběslavi, tak zkušeného ligového hráče Petra Novotného ze Stěžer a postoupil tak do vyřazovacích bojů. Zde v první kole prohrál s Janem Dufkem ze Zlína 1:3.  Verča Šimůnková obsadila druhé místo ve skupině, když porazila Věru Jaramillo z Plzně a o postup ze skupiny prohrála s Aničkou Stránskou z HB Ostrov 2:3. když nevyužila dva mečboly za stavu 10:8 v pátém setu. Adélka Mikešová skončila též na druhém místě, když porazila Andreu Hnojskou z Klatov a prohrála s naší bývalou hráčkou Denisou Hoškovou z Králova Dvora. I Eliška Slavíčková obsadila druhé místo ve skupině, když porazila Karolínu Janků z Lomnice a prohrála s oporou našeho A družstva žen Monikou Pařízkovou z Liberce. Velmi pěkného výsledku dosáhla Hanka Kodetová, když ve skupině nejprve porazila Danielu Růžičkovou z Moravského Krumlova a následně vrátila porážku z říjnového MČR Martině Novákové z Ústí nad Labem po vítězství 3:1. Hanka tak postoupila do vyřazovacích bojů, kde nejprve porazila Denisu Hoškovou z Králova Dvora 3:0 a o postup do hlavní soutěže prohrála, podobně jako minulý týden na BTM ČR U17, s Mončou Pařízkovou z Liberce, tentokrát 1:3. Všem našim hráčům a hráčkám děkuji za úspěšnou reprezentaci našich barev a doufám, že účast na MČR pro ně byla motivací do dalšího tréninku.

VERČA ŠIMŮNKOVÁ NA MISTROVSTVÍ ČR KATEGORIE U19 V MOSTĚ

V úterý 28. září 2021 se v Mostě uskutečnilo Mistrovství ČR jednotlivců pro rok 2021 v kategorii do 19 let. Naše barvy zde rereprezentovala Verča Šimůnková. Verča v 1.kole hlavní soutěže svedla souboj s K. Holubovou ze Sokola Plzeň V. Výsledek zápasu ovlivnily úvodní dva sety, které Verča prohrála v koncovkách. Přestože Verča dokázala snížit na 2:3, nakonec prohrála po boji 2:4. V soutěži útěchy, ve finále B Verča prošla až do semfinále, kde prohrála s K. Strnadovou ze Sokola Velké Popovice.

VERČA ŠIMŮNKOVÁ NA 2.MÍSTĚ VE FINÁLE B NA MISTROVSTVÍ ČR DOROSTENEK V HAVÍŘOVĚ

V neděli 11. října 2020 se v nedávno otevřeném Národním tréninkovém centru v Havířově uskutečnilo odložené Mistrovství ČR jednotlivců dorostenek pro rok 2020. Naše slavojácké barvy zde reprezentovala Verča Šimůnková pod vedením Milušky Kocové a vybojovala pěkné 2. místo ve finále B dvouhry dorostenek.

MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ MUŽŮ A ŽEN - PLZEŇ

V pátek 28. února 2020 bylo zahájeno Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen v Plzni boji v kvalifikačních skupinách. Naše slavojácké barvy měly tentokrát zastoupení pouze v kategorii žen, ve které startovala Verča Šimůnková.

Verča narazila v prvním zápase Aničku Stránskou z SKST Liberec, která již pátou sezónu pravidelně nastupuje za naše Áčko v 1. lize žen. Verča sice vyhrála první set, ale v dalším průběhu měla problém s příjmem podání a nedařilo se jí dostat do výměn a nakonec prohrála 1:3. V dalším zápase Verča prohrála s Eliškou Šedovou z TTC Ústí nad Orlicí 0:3. V posledním zápase Verča porazila Kristýnu Slavíkovou z Vrbna pod Pradědem 3:1 a obsadila tak třetí místo ve skupině.

VAŠEK NÁDVORNÍK NA 3.MÍSTĚ VE SMÍŠENÉ ČTYŘHŘE NA MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍHO ŽACTVA

V neděli 12. května 2019 vyvrcholilo Mistrovství ČR jednotlivců mladšího žactva pro rok 2019 v Jaroměři závěrečnými boji o medailová umístění. Vašek Nádvorník nejprve se svojí spoluhráčkou Veronikou Mazalovou nastoupil v semifinále soutěže ve smíšené čtyřhře proti druhému nasazenému páru Martin Šíp z SK DDM Kotlářka Praha a Kateřina Pisárová z KST Rakovník. Náš pár vyhrál první set a ve druhém setu vedl 6:4. Bohužel se Vaškovi s Verčou přestal dařit příjem a začali být příliš pasivní, čehož soupeři využili, set vyhráli 6:11 a jelikož stejným způsobem pokračovali i ve zbývajících setech, skončil zápas porážkou 1:3. Vašek s Verčou tak obsadili velmi pěkné 3. místo, k čemuž jim blahopřejeme.

Vašek Nádvorník na 3.místě ve smíšené čtyřhře na MČR mladšího žactav

Následně Vašek nastoupil ke čtvrtfinálovému zápasu proti prvnímu nasazenému hráči turnaje Štěpánu Brhelovi z Hodonína. Vašek vstoupil do zápasu velmi zakřiknutě a jelikož soupeř hrál velmi dobře, po chvíli prohrával již 0:2 na sety. Ve třetím setu soupeř trochu polevil, Vašek zlepšil příjem, hrál více u stolu, nutil soupeře k chybám a set vyhrál 11:6. Ve čtvrtém setu Vašek vedl 5:2, 6:3 a 8:7, soupeř však v koncovce zabojoval a po výsledku 8:11 skončil zápas porážkou 1:3.

Na závěr bych Vaškovi chtěl poblahopřát jak k bronzové medaili ve smíšené čtyřhře, tak k pěknému umístění ve dvouhře a poděkovat za úspěšnou reprezentaci slavojáckých barev.

Konečné výsledky naleznete v příloze.

VAŠEK NÁDVORNÍK V SEMIFINÁLE SMÍŠENÉ ČTYŘHRY A VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY NA MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍHO ŽACTVA

V sobotu 11. května 2019 bylo v Jaroměři zahájeno Mistrovství ČR jednotlivců mladšího žactva pro rok 2019. Z našich hráčů se na Mistrovství nominoval pouze Vašek Nádvorník. Úvodní den byl pro Vaška velmi úspěšný. Vašek se nejprve probojoval do čtvrtfinále dvouhry mladších žáků, kde zítra narazí na prvního nasazeného hráče turnaje Štěpána Brhela z Hodonína. V podvečer pak spolu s Veronikou Mazalovou z Olympie Bruntál postoupili do semifinále smíšené čtyřhry.

VAŠEK NÁDVORNÍK NA MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ STARŠÍHO ŽACTVA

V sobotu dne 27. dubna 2019 bylo prostorách haly Jedenáctka VS v Praze zahájeno Mistrovství ČR jednotlivců staršího žactva pro rok 2019. Mezi 56 nominovaných hráčů v kategorii starších žáků se nakonec nominoval i náš Vašek Nádvorník. Kromě dvouhry Vašek startoval i ve čtyřhře spolu s Danem Volhejnem z Heřmanova Městce a ve smíšené čtyřhře s Ivou Gallerachovou z TJ Sokol Bor.

MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ MUŽŮ A ŽEN - TEPLICE

V pátek 1. března 2019 bylo zahájeno Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen v Teplicích boji v kvalifikačních skupinách. Naše slavojácké barvy měly zastoupení jak v kategorii mužů, kde startoval Ondra Šimůnek, tak v kategorii žen, kde nastoupily Verča Šimůnková a Klárka Diblíková.

KVALIFIKAČNÍ TURNAJ NA MČR JUNIORŮ A JUNIOREK DO 21 LET V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

V neděli 3. února 2019 se v Havlíčkově Brodě uskutečnil Kvalifikační turnaj na Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 21 let. Na tomto turnaji nás reprezentovali Domča Pašek a Ondra Šimůnek.