MODŘANSKÁ MINIPÁLKA 2011

CHLAPCI

1999

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

BLAŽEK Jan

TJ Krupka

1

2

5

7

1

MARAT Petr

Sportovní Jižní Město

5

10

1

11

2

FRANC Michal

Sportovní Jižní Město

3

6

6

12

3

STOPKA Filip

Sokol Plzeň V.

2

4

9

13

4

APPOLLONIO Lukáš

Sportovní Jižní Město

7

14

4

18

5

ŠIMŮNEK Ondřej

Slavoj Praha

6

12

8

20

6

ADÁMEK  Zdeněk

SVČ Rýmařov

3

6

15

21

7

MALÝ Michal

Baník Březenecká Chomutov

10

20

3

23

8

VLADYKA Jakub

Sokol Plzeň V.

9

18

7

25

9

SVITÁK Filip

TTC Brandýs nad Labem

8

16

17

33

10

MISAŘ Daniel

SKST Liberec

11

22

13

35

11

FAUSEK Matěj

Sportovní Jižní Město

17

34

2

36

12

PELC Marek

TJ Krupka

11

22

14

36

12

KLIMEŠ Jakub

Sokol Plzeň V.

13

26

10

36

12

VESELÝ Martin

SKST Liberec

13

26

12

38

15

KOŽÍŠEK Jakub

SK DDM Kotlářka Praha

15

30

11

41

17

LAUBE David

nereg.

15

30

18

48

18

BURIAN Radek

TTC Brandýs nad Labem

18

36

16

52

19

BRABEC Tomáš

SKST Liberec

19

38

19

57

20

ZEMAN Tomáš

Sportovní Jižní Město

20

40

40

MS

2000

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

POLÁK Jan

SKST Liberec

2

4

1

5

1

ŠEBL Jáchym

Slavoj Praha

3

6

2

8

2

ČAMR František

Sokol Krchleby

4

8

3

11

3

HUK Martin

SKST Liberec

1

2

10

12

4

MEČL Jan

SKST Liberec

5

10

4

14

5

CHALUPA Josef

TTC Brandýs nad Labem

6

12

5

17

6

HÄUSLER Vít

TJ Krupka

8

16

7

23

7

VODIČKA Michal

Slavoj Praha

10

20

6

26

8

DĚDOUREK Lukáš

TJ Slovan Bohnice

7

14

12

26

8

VEVERKA Václav

Sokol Ořech

9

18

9

27

10

HAUPTMANN Vojtěch

TTC Brandýs nad Labem

12

24

8

32

11

PEKÁREK Vojtěch

TJ Slovan Bohnice

11

22

11

33

12

2001

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

VALENTA Jan

TSM Grast Kladno

1

2

5

7

1

JÍCHA Jan

TTC Říčany

2

4

6

10

2

VERBÍK Jan

TTC Říčany

3

6

7

13

3

VEIGL Lukáš

Sokol Neředín-Olomouc

6

12

3

15

4

VYLETA Michal

Sokol Plzeň V.

4

8

9

17

5

VACULÍK Miloslav

TJ Spartak Velká Bíteš

7

14

4

18

6

NEKOLA Tomáš

TTC Brandýs nad Labem

5

10

11

21

7

SLÁČAL Jan

TJ Lokomotiva Nymburk

9

18

10

28

8

OTTA Martin

TJ Sokol Velký Osek

8

16

12

28

8

ČERNOTA Filip

TTC Brandýs nad Labem

14

28

1

29

10

ZOLÁK Dominik

SKST Liberec

11

22

8

30

11

PEŠEK Vojtěch

TJ Jiskra Třeboň

16

32

2

34

12

FALES Matyáš

Sokol Žižkov

10

20

15

35

13

JELÍNEK Tomáš

Slavoj Praha

13

26

13

39

14

ŠEVČÍK Marek

SK DDM Kotlářka Praha

12

24

17

41

15

SADÍLEK  Dominik

Sokol Žižkov

16

32

14

46

16

ZÁVORA Adam

Union Plzeň

15

30

16

46

17

HLAVÁČ Jan

nereg.

16

32

18

50

18

2002

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

SKÁLA Radek

TTC MS Brno

2

4

3

7

1

VODIČKA Jan

SKST Liberec

1

2

6

8

2

JAKUBSKÝ Filip

Sokol Hradec Králové 2

7

14

1

15

3

POLÁK Martin

SKST Liberec

5

10

5

15

4

BENDA Marek

Sokol Dřínov

4

8

7

15

5

PAŠEK Adam

Slavoj Praha

3

6

9

15

6

PEŠEK Ondřej

TJ Jiskra Třeboň

8

16

2

18

7

VELETA Štěpán

TJ Slovan Bohnice

6

12

11

23

8

ZÝMA František

STC Slaný

10

20

8

28

9

ZEMAN Vítek

Sportovní Jižní Město

13

26

4

30

10

VITISKA Petr

TJ Krupka

9

18

13

31

11

STANĚK Martin

Slavoj Praha

11

22

12

34

11

ZEMAN Martin

Sportovní Jižní Město

12

24

10

34

12

KÁŠ Pavel

Sokol Dřínov

14

28

14

42

14

DÍVKY

1999

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

ZELINGROVÁ Kamila

SKST Vlašim

1

2

2

4

1

BÚTOROVÁ Tereza

SK DDM Kotlářka Praha

2

4

1

5

2

PROCHÁZKOVÁ Lucie

TJ Slovan Bohnice

2

4

6

10

3

PROSTĚJOVSKÁ Lada

SK DDM Kotlářka Praha

4

8

3

11

4

MARŠÍKOVÁ Jana

TJ Slovan Bohnice

5

10

5

15

5

KASNEROVÁ Karolína

STC Slaný

6

12

4

16

6

2000

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

POLÍVKOVÁ Barbora

SKST Vlašim

1

2

2

4

1

MATĚJOVSKÁ Anna

SKST Vlašim

2

4

1

5

2

ŠTOLBOVÁ Jana

SK DDM Kotlářka Praha

3

6

4

10

3

SLEZÁKOVÁ Hana

TJ Slovan Bohnice

4

8

3

11

4

 

 

2001

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

BLAŠKOVÁ Zdena

Libín 1096 Prachatice

2

4

1

5

1

SYNKOVÁ Markéta

Sokol Děhylov

1

2

3

5

2

BOŠINOVÁ Aneta

SKST Vlašim

4

8

2

10

3

PROSTĚJOVSKÁ Eliška

SK DDM Kotlářka Praha

3

6

5

11

4

PAZDEROVÁ Klára

Sokol České Budějovice

5

10

4

14

5

2002

Příjmení a jméno

Oddíl

Pořadí v atl.části

Atletika x2

Pořadí ST

Celkem

Umístění

ŠTRICOVÁ Niamh

STC Slaný

1

2

1

3

1

STRÁNSKÁ Anna

Viktoria Radim

1

2

2

4

2

BARTOŇOVÁ Tereza

TJ Slovan Bohnice

4

8

3

11

3

ŽIŽKOVSKÁ Rebeka

Sokol Plzeň V.

3

6

9

15

4

CIMRMANOVÁ Eliška

STC Slaný

5

10

7

17

5

ŠIMŮNKOVÁ Veronika

Slavoj Praha

6

12

6

18

6

GÖTZOVÁ Agáta

Slavoj Praha

7

14

4

18

6

SUKOVÁ Magdaléna

SK DDM Kotlářka Praha

8

16

8

24

8

SOMMEROVÁ Helena

SK DDM Kotlářka Praha

10

20

5

25

9

SYNKOVÁ Karolína

Sokol Děhylov

9

18

10

28

10

PřílohaVelikost
Modřanská minipálka 2011, výsledky300.5 KB