15.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Sokol Stodůlky A - TJ Slavoj Praha A  10 : 4

Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 1,5, Nádvorník Václav 0, Kulveit Jonáš 0

Přestože naši hráči zvítězili ve dvou koncovkách pátých setů, bylo utkání celkem jednoznačné a skončilo výsledkem 4:10 ve prospěch druhého týmu soutěže.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - PSK Olymp Praha A  10 : 3

Pospíšil David 2, Bohumský Petr 2, Zahrádka David 1, Sklenář Ondřej 0, 5x w.o.

Naše Béčko maximálně využilo situace, že soupeři dorazili pouze ve třech hráčích, navíc Jiří Hron po porážce s Petrem Bohumským 13:15 v pátém setu odstoupil z dalšího průběhu utkání, což přispělo k rychlému vítězství našeho týmu 10:3.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - SK Dolní Měcholupy A  10 : 4

Rek Adam 3,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Linert Martin 2,5, Tvrdý Miroslav 1,5

Stejně jako na podzim jsme zvládli úvod utkání, kdy jsme vyhráli obě čtyřhry a prohráli jsme pouze dvě dvouhry v pátých setech. Do "kritického stavu" 8:2 (v prvním utkání jsme též vedli 8:2 a nakonec jsme byli rádi za remízu) šlo vše podle plánu. Za tohoto stavu sice prohrál Ondra Šimůnek s Miroslavem Randáčkem 8:11 v pátém setu, kdy Ondra nevyužil vedení 8:6 v pátém setu. Ale tentokrát jsme neponechali nic náhodě a po závěrečném vítězství nejlepšího hráče utkání Adama Reka nad Janem Látalem jsme vybojovali zasloužené vítězství 10:4.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Zelená Liška A  - TJ Slavoj Praha C   1 : 9

Kurková Marie 3,5, Mikešová Adéla 3, Averina Aleksandra 2,5

Naše Céčko v souboji o druhé místo v tabulce nastoupilo posíleno o Sašu Averinu. Naše hráčky své soupeřky kvalitními výkony přehrály a jediný bod soupeře nakonec uhrála naše bývalá hráčka Pavla Veselíková, která v poslední dvouhře porazila Sašu Averinu 3:0 a upravila tak konečný výsledek na 9:1.