1.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  - TJ Avia Čakovice B Alimpex 10:7

Pašek Dominik 4,5, Vaněk Petr 2,5, Nádvorník Václav 2, Linert Martin 1

Úvodní utkání nové sezóny měla prestižní nádech. Klíčový byl začátek utkání. Po čtyřhrách za stavu 1:1 dokázal Vašek Nádvorník porazit jedničku soupeře Jarku Veselou 3:1, následně vybojoval důležitý bod Domča Pašek, který porazil 11:8 v pátém setu Petra Novotného. V dalším průběhu Petr Vaněk porazil 11:9 v pátém setu Miloše Vojáčka, Domča Pašek přehrál 3:1 Jarku Veselou a Martin Linert "uplácal" Petra Novotného, takže jsme se ujali vedení 6:2. Jelikož jsme v dalším průběhu získali všechny "povinné body", skončilo celé utkání našim zaslouženým vítězstvím 10:7.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TTC Klánovice B - TJ Slavoj Praha B 6 : 10

Sklenář Ondřej 4,5, Pospíšil David 2, Bohumský Petr 2, Kaba Radka 1,5

Naše B družstvo využilo nepřítomnosti obávaného hráče soupeře Martina Fexy a vybojovalo v Klánovicích cenné vítězství.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TTC Elizza Praha G - TJ Slavoj Praha C  10 : 4

Šimůnek Ondřej 2, Linert Martin 1, Rek Adam 1, Tvrdý Miroslav 0

Stejně jako v loňské sezóně zahajovalo naše C družstvo svoji soutěž v herně TTC Elizza Praha. Tentokrát se vzhledem k souběhu tří utkání začínalo hrát v naprosto neregulérních podmínkách. čtyřhry jsme museli hrát postupně a při úvodních dvouhrách to nebylo o moc lepší. Škoda čtyřhry Ondry Šimůnka s Adamem Rekem proti páru Tomáš Kadlec, Martin Průša, kdy kluci vyhráli první set a ve druhém prohráli v koncovce. V první dvouhře nevyužil Martin Linert dobře rozehraný zápas s Martinem Průšou. Martin vedl 1:0 na sety, ve druhém setu vedl 10:6 a set prohrál v koncovce. Za stavu 2:1 na sety nevyužil vedení 6:3 a v rozhodujícím setu vedení 5:0, a tak jsme po porážce 8:11 v pátém setu prohrávali již 0:3. Následně Ondra Šimůnek porazil Viktora Kučalu 3:1 a Adam Rek dokázal otočit zápas s Vojtěchem Koutníkem, se kterým prohrával již 0:2 na sety a vyhrál 16:14 v pátém setu. Když pak Martin porazil Viktora Kučalu 3:1 a Ondra Šimůnek svého tréninkového spoluhráče Vojtěcha Koutníka též 3:1 bylo srovnáno 4:4. Bohužel to bylo vše, co se nám podařilo uhrát a tak jsme zahájili sezónu porážkou 4:10.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha C  - TTC Elizza Praha D  6 : 4

Mikešová Adéla 2, Kodetová Hanka 0,5, Slavíčková Eliška 0,5, Havlíčková Eva 0, 3x w.o.

Naše děvčata zahájila vítězně svoji premiéru v soutěžích dospělých. V úvodní čtyřhře vyhrále Hanka Kodetová s Eliškou Slavíčkovovou nad Párem Šárka Pražáková, Martina Kalinová 3:0. Soupeřky dorazily i s naší bývalou hráčkou Janou Kalinovou, která však nebyla ještě na soupisce, takže s ní Hanka a Eliška sehrály zápas mimo soutěž, obě vítězně. Důležité dva body vybojovala Adélka Mikešová, která porazila obě soupeřovic hráčky, oba zápasy 3:0. Blízko vítězství byla i Evička Havlíčková, která prohrála s Martinou Kalinovou 10:12 v pátém setu. Jelikož byly soupeřky ve dvou, skončilo nakonec utkání vítězstvím našeho družstva 6:4.