2.TURNAJ PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV DOROSTU

V pátek 31. ledna 2020 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev dorostu. Vzhledem k velké marodce mezi našimi hráči jsme tentokrát postavili pouze A družstvo, které startovalo ve 2.třídě ve složení Adam Rek, Michal Michlík, Honza Slavíček a Adam Gräf. Soutěž byla hrána v jedné pětičlenné skupině a naši kluci obsadili pěkné 2.místo.

Naše A družstvo celkem s přehledem vyhrálo úvodní dvě utkání. Trošku dramatické bylo utkání s FZŠ Trávníčkova, kdy za stavu 1:1 na body sehrál klíčový duel Adam Gräf s Antonínem Trávníčkem. Adam měl problém s příjmem podání a občas spěchal v zakončení. Vše se nakonec rozhodovalo v koncovce pátého setu, ve které zvítězil Adam 12:10. Pěkný zápas sehrál Honza Slavíček s Vojtěchem Soukupem, se kterým nakonec prohrál 7:11 v pátém setu. O vítězství ve 2.třídě svedli naši kluci souboj s družstvem SK DDM Kotlářka Praha C. Velmi pěkný zápas sehrál Adam Rek s Jonášem Gajdou. Adam se snažil hrát trpělivě, ale nakonec byl úspěšnější soupeř a zápas skončil výsledkem 7:11 v pátém setu. Po porážce 0:3 obsadili naši dorostenci pěkné 2.místo.