4. a 5.KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

KST Bohnice A - TJ Slavoj Praha A  4 : 6

Stránská Anna 2,5, Diblíková Klára 2,5, Šimůnková Veronika 1

Předehrávané utkání odehrály naše holky na domácích stolech. Utkání se rozhodovalo již v úvodních zápasech. Ve čtyřhře Anička Stránská s Klárkou Diblíkovou prohrávaly za stavu 1:1 na sety již 6:10, dokázaly set vyhrát 12:10 a nakonec i celou čtyřhru 3:1. V další dvouhře svedla Klárka bitvu s Lenkou Hlaváčkovou. Klárka vedla již 2:0 na sety a vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Ve třetím setu však prohrála, ve čtvrtém prohrávala již 1:7, dokázala srovnat, ale nakonec prohrála 11:13. V pátém setu se nakonec rozhodovalo v koncovce, ve které Klárka zvítězila 11:9. Důležitý bod však uhrála Verča Šimůnková, když dokázala přehrát Petru Hagino 3:1, a jelikož Klárka s Aničkou přidaly každá po dvou bodech, vybojovaly holky důležité vítězství.

2.LIGA ŽEN SK.A

TTC Elizza Praha A - TJ Slavoj Praha B  7 : 3

Diblíková Klára 1, Šimůnková Veronika 1, Timonina Valeriya 1

Utkání našeho B družstva mělo podobný průběh jako předchozí utkání 1.ligy, pouze tentokrát ve prospěch soupeřek. Nedařilo se nám především v koncovkách setů, kdy z 16 setů, které se rozhodovaly v koncovce, jsme vyhrály pouze tři. Ve čtyřhře bohužel Klárka Diblíková s Verčou Šimůnkovou nevyužily šanci na srovnání ve čtvrtém setu, který měly velmi dobře rozehraný. Verče Šimůnkové se nedařilo s Věrou Franekovou, když též nevyužila několika setbolů na srovnání ve čtvrtém setu, který prohrála 16:18, a když s ní prohrála i Klárka Diblíková, bylo téměř rozhodnuto. Tři body na nás uhrála Karolína Strnadová, která porazila Klárku 12:10 v pátém setu. Věrku Franekovou nakonec porazila pouze Lera Timonina, když se soupeřka nedokázala vyrovnat s obrannou hry naší hráčky.

SKST Vlašim B - TJ Slavoj Praha B  1 : 9

Diblíková Klára 3,5, Šimůnková Veronika 3,5, Timonina Valeriya 2

V odpoledním utkání využily naše holky své zkušenosti a zaslouženě zvítězily 9:1. Jediný bod soupeřek uhrála Verča Poláková, která porazila v pěti setech Leru Timoninu.