4.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  - TJ Sokol Stodůlky A  2 : 10

Pašek Dominik 1,5, Vaněk Petr 1,5, Nádvorník Václav 0, Kulveit Jonáš 0

O výsledku utkání se rozhodovalo v úvodních dvouhrách. Po čtyřhrách byl stav 1:1 a do úvodních dvouher nastoupili Vašek Nádvorník proti Filipovi Olejárovi ("v daleké minulosti nastupoval za naše A družstvo mužů ve 2.lize) a Petr Vaněk proti Pavlu Tinklovi, nejlepším hráčům pražské divize. Oba měli své zápasy velmi dobře rozehrané, Vašek vedl 2:1 na sety a prohrál 8:11 v pátém setu a Petr vedl též 2:1 na sety a 8:7 a prohrál 9:11 v pátém setu. Místo 4:2 po první sérii kluci za chvíli prohrávali 2:6 Když pak i opora týmu Domča Pašek prohrál s Mikhailem Selivertkinem 9:11 v pátém setu, bylo rozhodnuto. Vítězství soupeře bylo zasloužené, pouze výsledek 2:10 pro soupeře byl příliš krutý a neodpovídal průběhu utkání.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

PSK Olymp Praha A - TJ Slavoj Praha B 1 : 10

Zahrádka David 3,5, Kaba Radka 2,5, Pospíšil David 2, Bohumský Petr 1, 1x w.o.

B družstvo vybojovalo na stolech pražského Olympu jednoznačné vítězství 10:1, když jediný bod soupeře vybojoval Vilda Rys, který porazil Petra Bohumského.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

SK Dolní Měcholupy A - TJ Slavoj Praha C  9 : 9

Šimůnková Veronika 3, Šimůnek Ondřej 2, Rek Adam 2, Tvrdý Miroslav 2

Když jsem dorazil na místo utkání, vedlo naše družstvo 8:3 a vše nasvědčovalo brzkému konci. Soupeři se však vzchopili a za stavu 8:4 zvítězili ve třech pětisetových bitvách, když Adam Rek prohrál s Radkem Procházkou 8:11 v pátém setu, Míra Tvrdý s Miroslavem Randáčkem 14:16 v pátém setu a Ondra Šimůnek s Patrikem Martinkem 7:11 v pátém setu. V poslední sérii dvouher zachránila remízu Verča Šimůnková, když porazila Radka Procházku 3:1.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha C  - TJ Zelená Liška A  2 : 8

Havlíčková Markéta 2, Havlíčková Eva 0, Kodetová Hanka 0

V souboji dvou neporažených týmů soutěže byly úspěšnější soupeřky ze Zelené Lišky. Naše dva body uhrála Markéta Havlíčková, která porazila Danu Jeřábkovou i Helenu Kriegerovou. Našim mladým nadějím Hance Kodetové a Evičce Havlíčkovové chybělo v soubojích se zkušenějšími soupeřkami více herní jistoty a trpělivosti. Přesto dokázaly uhrát jeden vítězný set ve čtyřhře. Tři body soupeřek vybojovala bývalá hráčka našeho klubu Pavla Veselíková (před 20 lety měla na naší škole stejnou paní učitelku třídní jako Hanka Kodetová).