7.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TTC Elizza Praha D - TJ Slavoj Praha A  10 : 4

Vaněk Petr 1,5, Kulveit Jonáš 1,5, Pašek Dominik 0,5, Nádvorník Václav 0,5

Naše družstvo vedlo po čtyřhrách 2:0, ale bohužel v dalším průběhu utkání přidali body pro naše barvy pouze Petr Vaněk a Jonáš Kulveit, což stačilo pouze na porážku 4:10.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Slavoj Praha B - TTC Rebel A 10 : 1

Pospíšil David 3,5, Bohumský Petr 2,5, Zahrádka David 1,5, Sklenář Ondřej 1,5, Kaba Radka 1

Naše B družstvo nastoupilo proti oslabenému soupeři v kompletní sestavě, tentokrát dokonce s pěti hráči a bez větších problémů zvítězilo 10:1.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Slavoj Praha C  - TJ Lokomotiva Vršovice C  10 : 4

Šimůnek Ondřej 3,5, Linert Martin 3, Rek Adam 2, Tvrdý Miroslav 1,5

Začátek utkání byl vyrovnaný do stavu 4:4. Klíčové pro vývoj utkání byla vítězství Martina Linerta a Míry Tvrdého nad jedničkou soupeře Janem Hamáčkem a samozřejmě jisté body jedničky našeho týmu Ondry Šimůnka, což vedlo ke konečnému vítězství 10:4.

1.TŘÍDA ŽEN

VSK MFF UK Praha A - TJ Slavoj Praha C   7 : 3

Kurková Marie 1, Havlíčková Markéta 1, Mikešová Adéla 1

Rozhodující okamžiky celého utkání se odehrály v úvodních zápasech, kdy prohrály Marie Kurková s Adélkou Mikešovou ve čtyřhře 2:3 a v úvodní sérii dvouher prohrály Marie Kurková s Kateřinou Brejchovou 10:12 v pátém setu, když vedla 2:1 na sety a oba sety prohrála v koncovkách a podobně Markéta Havlíčková s Kateřinou Helisovou 9:11 v pátém setu. Jelikož všechny naše hráčky porazily Kateřinu Koňasovou, skončilo utkání výsledkem 3:7 pro soupeřky.