8. a 9.KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK.A

TTC Kalich Litoměřice A - TJ Slavoj Praha A  3 : 7

Pařízková Monika 3, Kaba Radka 2,5, Stránská Anna 1,5

Naše holky měly utkání zcela pod kontrolou, když oporou týmu byla Monika Pařízková, která vyhrála všechny své dvouhry. Ve všech prohraných zápasech vedly naše holky 2:1 na sety, čtvrtý set prohrály v koncovce a zápas prohrály 2:3.

SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Slavoj Praha A  5 : 5

Pařízková Monika 2, Kaba Radka 2, Stránská Anna 1

Ve vyrovnaném souboji prohrály naše holky čtyřikrát v pátém setu. Zejména bylo škoda porážky ve čtyřhře, kdy Anička Stránská s Mončou Pařízkovou prohrály s párem Nováková, Vysocká 9:11 v pátém setu. Navíc v rozhodující dvouhře za stavu 5:4 pro naše barvy vedla Radka Kaba nad Terezou Ajdini 2:0 na sety. Bohužel Radce již docházely síly, a tak nakonec prohrála 10:12 v pátém setu a utkání tak skončilo remízou.

2.LIGA ŽEN SK.A

KST ZŠ Vyšší Brod A - TJ Slavoj Praha B  7 : 3

Šimůnková Veronika 1,5, Timonina Valerija 1, Averina Aleksandra 0,5

V utkání ve Vašším Brodě odehrála svoji premiéru v našich barvách Aleksandra Averina. Saša spolu s Verčou Šimůnkovou vyhrály čtyřhru. Škoda zápasu Verči s Natálií Nečasovou, kdy Verča vedla 2:0 na sety a prohrála ve třech koncovkách, nakonec 12:14 v pátém setu. Verča následně porazila Šárku Procházkovou 3:0 na sety a Lera Timonina pak upravila výsledek vítězstvím nad Anetou Dubravcovou na konečných 3:7 ve prospěch soupeřek.