8.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  - TJ Lokomotiva Vršovice A  4 : 10

Vaněk Petr 2,5, Pašek Dominik 0,5, Kulveit Jonáš 0,5, Nádvorník Václav 0,5

Přestože naši hráči vyhráli obě čtyřhry, stačilo to při dvou vítězstvích Petra Vaňka pouze na výsledek 4:10 ve prospěch soupeřů.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TTC Elizza Praha E - TJ Slavoj Praha B  10 : 6

Zahrádka David 2,5, Kaba Radka 2, Pospíšil David 1, Sklenář Ondřej 0,5

Škoda čtyř prohraných koncovek v pátých setech, kdy bychom mohli myslet na lepší výsledek.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Sokol Michle D - TJ Slavoj Praha C  8 : 10

Rek Adam 4, Šimůnek Ondřej 3,5, Tvrdý Miroslav 2,5, Šimůnková Veronika 0, Linert Martin 0

V souboji na horké půdě v Michli nám vyšla zejména prostřední část utkání, kdy jsme se ze stavu 3:3 dokázali ujmout vedení 8:4. V dalších dvou dvouhrách chybělo málo, aby bylo utkání ukončeno. Verča Šimůnková vedla s Jaroslavem Zámyslickým 2:0 na sety a ve třetím setu 8:7. Set nakonec prohrála, a jelikož prohrála i set čtvrtý rozhodovalo se v pátém setu. Verča vedla již 7:5 a 8:6, ale nakonec se rozhodovalo v koncovce. Verča měla několik mečbolů, ale bohužel prohrála 18:20. Míra Tvrdý vedl s Jiřím Ambrožem již 2:1 na sety a 7:1, ale nakonec prohrál 9:11 v pátém setu. Jelikož Ondra Šimůnek prohrál s Janem Černochem 1:3, když prohrál dvě koncovky a střídající Martin Linert nenašel recept na Jiřího Ambrože, bylo srovnáno na 8:8. Za tohoto stavu však nezaváhal hrdina tohoto utkání Adam Rek, který porazil Jaroslava Zámyslického 3:0 a vybojoval tak svůj čtvrtý bod a v závěrečné dvouhře ani Míra Tvrdý, který porazil Jana Kucharčíka 3:0.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha C  - TJ Košíře A  6 : 4

Kurková Marie 3,5, Kodetová Hanka 1,5, Slavíčková Eliška 1

Opět se vyplatilo spojení zkušeností a dravého mladí. Marie Kurková nejprve spolu s Hankou Kodetovou vyhrály bez problémů čtyřhru, následně pak vybojovala tři body. Hanka Kodetová a Eliška Slavíčková pěkným výkonem přehrály Hanu Novákovou a přispěly tak k celkovému vítězství 6:4.