Ve dnech 28. - 31. května 2026 se ve sportovní hale ve Vlašimi uskutečnil další tréninkový kemp projektu České asociace stolního tenisu Hledáme budoucí olympioniky pro kategorii hráčů a hráček ročníků 2013 a mladších pro rok 2026. Mezi 15 nominovanými účastníky kempu z celé ČR jsme již tradičně měli opět zastoupení. Kempu se zúčastnila Anička Kumstová, která svými výkony opět úspěšně reprezentovala naše slavojácké barvy.