DVĚ MEDAILE NA 5. TURNAJI STŘEDOČESKÉ OPEN TOUR MLÁDEŽE V KRÁLOVĚ DVOŘE

V neděli 19. dubna 2026 se v Králově Dvoře uskutečnil 5. turnaj Středočeské Open tour mládeže. V konkurenci přibližně 120 hráčů a hráček převážně ze Středočeského kraje se turnaje zúčastnily i 3 naše hráčky, a to tentokrát Simona Bielčiková, která startovala v divizi C, Faustýna Fejksovákterá startovala v divizi E a Violet Rákosníková, která startovala v divizi G.

Výborného výsledku dosáhla Simča Bielčiková, která zvítězila v divizi C, čímž se kvalifikovala pro příští turnaj do divize B, Fausťa Fejksová obsadila 15. místo v divizi E a velmi pěkného výsledku dosáhla Vája Rákosníková, která vybojovala 3. místo v divizi G.

STC Opentour Králův Dvůr_divize C STC Opentour Králův Dvůr_divize G

Podrobné výsledky budou zveřejněny dodatečně.


Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png