V neděli 21. listopadu 2021 pokračovaly v Praze Bodovací turnaje mládeže ČR, tentokrát soutěžemi kategorie do 17 let pořádanými jako Řepský pohár. Slavojácké barvy reprezentovali Adam Rek, Lukáš Rek, Honza Slavíček, Adam Gräf a Adéla Mikešová. Všichni naši hráči startovali v turnaji kategorie B. Nejlépe se dařilo Adamu a Lukáši Rekovým, kteří se probojovali ve dvouhře turnaje B do osmifinále a společně vybojovali výborné 3. místo ve čtyřhře turnaje B. Velmi pěkného výsledku dosáhla Adélka Mikešová, když spolu s Adélou Noskovou ze Sparty Praha zvítězily ve čtyřhře turnaje B. Honza Slavíček sice nepostoupil ze základní skupiny, ale vynahradil si to v soutěži útěchy, kde obsadil 2. místo.
BTM ČR Praha - kategorie U17
Dvouhra chlapců do 17 let - turnaj B
Rek Adam - 9. - 16. místo
- Doušek Tomáš (SK Přerov) 3:0 (6,9,2)
- Sýkora David (Union Plzeň) 3:2 (-15,4,4,-3,6)
- Slivka Tadeáš (SK Kravaře) 3:1 (5,6,-7,6)
hlavní soutěž
- Hýl Jakub (TJ Ostrava KST) 1:3 (8,-5,-10,-8)
Rek Lukáš - 9. - 16. místo
- Vosátka Patrik (SKST Vlašim) 3:1 (6,9,-6,8)
- Pařízek Richard (SKST Hodonín) 3:2 (-10,12,7,-7,6)
hlavní soutěž
- Řezáč Josef (TTC Roudnice) 0:3 (-7,-7,-7)
Slavíček Jan - 2. místo v soutěži útěchy
- Černík Jan (Heřmanův Městec) 0:3 (-6,-9,-2)
- Gasman Jakub (TJ Sokol Děhylov) 1:3 (4,-12,-9,-6)
- Kotál Jakub (KST Karlovy Vary) 2:3 (4,-9,8,-7,-7)
soutěž útěchy
- Žmuda Petr (SKST Liberec) 3:2 (-7,-10,7,6,7)
- Harries Charlie (SKST Liberec) 3:1 (9,-5,12,5)
- Doušek Tomáš (SK Přerov) 3:2 (-11,9,2,-8,11)
- Kotál Jakub (KST Karlovy Vary) 0:3 (-8,-4,-8)
Gräf Adam
- Krček Adam (STC Slaný) 0:3 (-10,-4,-7)
- Vršovský Tadeáš (KST Apollo Ústí nad Labem) 0:3 (-7,-7,-8)
- Vintr Josef (Union Plzeň) 0:3 (-9,-8,-6)
soutěž útěchy
- Harries Charlie (SKST Liberec) 0:3 (-7,-6,-2)
Čtyřhra chlapců do 17 let - turnaj B
Rek Adam, Rek Lukáš - 3. místo
- Doušek Tomáš, Severa Milan (SK Přerov) 2:0 (8,7)
- Harries Charlie, Němec Štěpán (SKST Liberec) 2:0 (8,2)
- Pařízek Richard, Svoboda Lukáš (SKST Hodonín, HB Ostrov) 0:2 (-8,-10)
Slavíček Jan, Gräf Adam
- Kotál Jakub, Krček Adam (KST Karlovy Vary, STC Slaný) 0:2 (-9,-9)
Dvouhra dívek do 17 let - turnaj B
Mikešová Adéla - 9. - 12. místo
- Kolářová Linda (TJ Sokol Český Brod) 1:3 (-6,-8,6,-6)
- Dreits Anastasiia (Tišnov) 2:3 (6,8,-7,-7,-11)
- Feitová Nikola (HB Ostrov) 3:0 (9,4,7)
hlavní soutěž
- Janů Veronika (TJ Jiskra Humpolec) 0:3 (-9,-9,-9)
Čtyřhra dívek do 17 let - turnaj B
Mikešová Adéla, Nosková Adéla (AC Sparta Praha) - 3. místo
- Jůzová Viktorie, Peštálová Klára (TJ Sokol Plzeň V., HB Ostrov 2:0 (11,8)
- Čížová Tereza, Kolářová Linda (SKST Vlašim, TJ Sokol Český Brod) 2.1 (-8,9,10)
- Dreits Anastasiia, Tomášková Jana (Tišnov, TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 2:0 (11,3)
- Novohradská Karolína, Pilitowská Lea (KST Blansko) 2:0 (10,7)
Podrobné výsledky naleznete: Tournamentsoftware.com - Řepský pohár kategorie U17 - Organization