KVALIFIKAČNÍ TURNAJ NA MČR JUNIORŮ A JUNIOREK DO 21 LET V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

V neděli 3. února 2019 se v Havlíčkově Brodě uskutečnil Kvalifikační turnaj na Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 21 let. Na tomto turnaji nás reprezentovali Domča Pašek a Ondra Šimůnek.

Tento turnaj slouží jako pilotní projekt ohledně případného pořádání turnajů do 21 let a zároveň je kvalifikací na Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 21 let. Turnaje se zúčastnilo 34 juniorů a 9 juniorek.

Domča Pašek vybojoval cenné vítězství nad Martinem Pařízkem z SKST Liberec, který pravidelně nastupuje v 1. a 2.lize mužů. Domča zvítězil 11:9 v pátém setu. Po porážkách s Vojtěchem Rozínkem z SF SKK El Niňo Praha a s Jakubem Slapničkou z ČZ Strakonice obsadil pěkné 3. místo ve skupině.

Ondra Šimůnek sehrál vyrovananý zápas s Lukášem Hoblem z SKST Cheb, ve kterém prohrál 5:11 v pátém setu. Po porážkách s dalšimi dvěma leváky Jakubem Plachtou z KST Ostrava a Davidem Šáleným z SF SKK El Niňo Praha skončil na 4. místě.

Oběma našim hráčům děkuji za reprezentaci klubu.