Za krásného jarního počasí si v neděli 25. dubna 2010 dal dostaveníčko tucet nejlepších dorostenců na turnaji pod výstižným názvem TOP 12 v Rychnově nad Kněžnou. Z Topu pod záštitou oddílu SK Dobré byli omluveni pravděpodobně naši nejlepší dorostenci: Pavel Širůček (Baník Havířov) a Ondřej Bajger (Mittal Ostrava). Tyto 2 omluvenky znamenaly naopak pozvánku na vyjímečný turnaj pro našeho vyjímečného Michala "Babyho" Kubáta. Podívejte se, jak se mu ve společnosti těch nejlepších dařilo stejně jako se dařilo i o 8 dní dříve Denise "Želvě" Hoškové v Hustopečích:
Baby se na turnaji opravdu neztratil:
TOP 12 ČR 2010 - DOROSTENCI: | |||||
č. | Přijmení | Jméno | rok narození | oddíl | nas. žeb.: |
1 | Mazura | Lukáš | 1992 | SK DDM Kotlářka Praha | 3. |
2 | Klimek | Vojtěch | 1992 | Mittal Ostrava | 4. |
3 | Beneš | Michal | 1994 | Mittal Ostrava | 5. |
4 | Beneš | Denis | 1993 | SK DDM Kotlářka | 6. |
5 | Jandora | Lukáš | 1993 | KST Zlín | 7. |
6 | Reitšpies | David | 1996 | SK DDM Kotlářka Praha | 8. |
7 | Ryšavý | Michal | 1992 | MS Brno | 9. |
8 | Handl | Petr | 1993 | MS Brno | 10. |
9 | Holáň | Jan | 1993 | Opava | 11. |
10 | Bednář | Matěj | 1992 | KST Holešov | 12. |
11 | Lebeda | Michal | 1993 | Sokol Hr. Králové 2 | 13. |
12 | Kubát | Michal | 1992 | Slavoj Praha | 14. |
skupina č.1 | Body | Sety | Pořadí | ||||||
Mazura Lukáš SK DDM Kotlářka | 2:3 (7,7,-9,-7,-5) | 3:2 (10,-7,5,-6,6) | 3:0 (3,4,9) | 2:3 (8,9,-8,-5,-8) | 3:0 (6,4,9) | 8 | 2 | ||
Holáň Jan Opava | 3:2 (-7,-7,9,7,5) | 2:3 (3,8,-5,-7,-8) | 1:3 (9,-8,-6,-5) | 0:3 (-9,-6,-3) | 2:3 (-3,-6,7,4,-8) | 6 | 6 | ||
Kubát Michal Slavoj Praha | 2:3 (-10,7,-5,6,-6) | 3:2 (-3,-8,5,7,8) | 0:3 (-5,-3,-11) | 0:3 (-5,-1,-9) | 2:3 (-4,-8,1,10,-8) | 6 | 5 | ||
Jandora Lukáš KST Zlín | 0:3 (-3,-4,-9) | 3:1 (-9,8,6,5) | 3:0 (5,3,11) | 1:3 (-8,-9,6,-6) | 3:0 (3,10,14) | 8 | 3 | ||
Beneš Michal Mittal Ostrava | 3:2 (-8,-9,8,5,8) | 3:0 (9,6,3) | 3:0 (5,1,9) | 3:1 (8,9,-6,6) | 3:0 (10,4,6) | 10 | 1 | ||
Ryšavý Michal MS Brno | 0:3 (-6,-4,-9) | 3:2 (3,6,-7,-4,8) | 3:2 (4,8,-1,-10,8) | 0:3 (-3,-10,-14) | 0:3 (-10,-4,-6) | 7 | 4 |
skupina o 7. - 12. |
Body | Sety | Pořadí | ||||||
Ryšavý Michal MS Brno | 3:2 (4,8,-1,-10,8) | 3:2 (3,6,-7,-4,8) | 1:3 (-9,-7,8,-16) | 3:1 (6,-7,9,7) | 1:3 (4,-5,-4,-1) | 8 | 8 | ||
Kubát Michal Slavoj Praha | 2:3 (-4,-8,1,10,-8) | 3:2 (-3,-8,5,7,8) | 2:3 (7,-8,9,-5,-8) | 0:3 (-5,-9,-7) | 3:0 (10,10,10) | 7 | 10 | ||
Holáň Jan Opava | 2:3 (-3,-6,7,4,-8) | 2:3 (3,8,-5,-7,-8) | 3:2 (-6,5,8,-3,7) | 0:3 W.O. | 0:3 (-9,-3,-4) | 5 | 12 | ||
Beneš Denis SK DDM Kotlářka | 3:1 (9,7,-8,16) | 3:2 (-7,8,-9,5,8) | 2:3 (6,-5,-8,3,-7) | 3:2 (-8,6,-8,5,7) | 3:1 (-6,8,6,8) | 9 | 7 | ||
Reitšpies David SK DDM Kotlářka | 1:3 (-6,7,-9,-7) | 3:0 (5,9,7) | 3:0 W.O. | 2:3 (8,-6,8,-5,-7) | 3:0 (7,7,6) | 8 | 9 | ||
Lebeda Michal Sokol HK | 3:1 (-4,5,4,1) | 0:3 (-10,-10,-10) | 3:0 (9,3,4) | 1:3 (6,-8,-6,-8) | 0:3 (-7,-7,-6) | 7 | 11 |
výsledky: viz příloha (download from pinec.info)
Nominace TOP 12 starších žákyň - Hustopeče | |||
Poř. | Jméno | Nar. | Klub |
1 | Tomanovská Kateřina | 1995 | ČSAD Hodonín |
2 | Keroušová Michaela | 1996 | SKST Vlašim |
3 | Mynářová Karolína | 1996 | Baník Havířov |
4 | Hošková Denisa | 1996 | Slavoj Praha |
5 | Míková Karolína | 1995 | SKST Vlašim |
6 | Stará Kateřina | 1996 | SKST Vlašim |
7 | Rozínková Kateřina | 1996 | SK Dobré |
8 | Šourová Iva | 1996 | Sokol Horažďovice |
9 | Kapounová Barbora | 1997 | TTC Ústí nad Orlicí |
10 | Novotná Jana | 1996 | ČSAD Hodonín |
11 | Kmeťová Veronika | 1997 | SKST Dubňany |
12 | Špačková Klára | 1997 |
TTC Litoměřice |
Příloha | Velikost |
---|---|
TOP12_2010_stzactvo.pdf | 100.75 KB |