MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTLIVCŮ MUŽŮ A ŽEN - TEPLICE

V pátek 1. března 2019 bylo zahájeno Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen v Teplicích boji v kvalifikačních skupinách. Naše slavojácké barvy měly zastoupení jak v kategorii mužů, kde startoval Ondra Šimůnek, tak v kategorii žen, kde nastoupily Verča Šimůnková a Klárka Diblíková.Ondra Šimůnek nastupoval k turnaji po náročné noci, kdy jako organizátor připravoval hrací podmínky. V úvodních zápasech Ondra prohrál s Lukášem Borůvkou z SKST Liberec a s Alešem Rusnákem z SKST Baník Havířov, s oběma 0:3. V posledním zápase Ondra uhrál set na vítěze skupiny Jakuba Slapničku z ČZ Strakonice a obsadil tak čtvrté místo ve skupině.

Klárka Diblíková zvítězila v úvodní dvouhře nad Monikou Hanušovou z KST Apollo Ústí nad Labem 3:1. V dalších dvou zápasech Klárka prohrála 2:3, a to s Monikou Němečkovou z SK Dobré a s Martinou Sobkovou z TJ Sokol Králův Dvůr a obsadila třetí místo ve skupině.

Verča Šimůnková narazila v prvním zápase na pozdější vítězku skupiny a semifinalistku dvouhry juniorek do 21 let Janu Vašendovou, se kterou prohrála 0:3. V dalších dvouhrách Verča porazila Janu Svojanovskou z TTC Ústí nad Orlicí a Rebeku Žižkovskou z SKST Hodonín 3:0 a obsadila tak druhé místo ve skupině.

Výsledky Mistrovství naleznete na: https://www.ping-pong.cz/mistrovstvi/mistrovstvi-cr-muzu-zen-junioru-a-juniorek-do-21-let-2019/#pane-vysledky

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png