Muži "A" Pokračují v dobrých výkonech

15. a 16. listopadu nás čekal důležitý dvojzápas na půdě Liberce a Mladé boleslavy. Největší problém víkendu jsme řešili ještě před samotným odjezdem, když sem v pátek ráno musel zařídit půjčení auta z půjčovny. To se naštěstí povedlo a v sobotu jsme si užívali pohodovou jízdu do Liberce natěšení na zápas. Měli jsme informace, že by soupeř z čela tabulky nemusel nastoupit v nejsilnější sestavě, ale sestava, která tam na nás čekala trochu naše natěšení zmrazila... SKST Liberec nastoupil pouze ve třech a bez svých největších opor. Psychicky to neunesl Vítek, kterého zápas evidentně nebavil a po prohrané čtyřhře s Pepím prohrál oba své zápasy a kdyby za stavu 9:3 Baby nedotáhl utkání do vítězného konce, jistě by vítek prohrál i svůj třetí zápas. Takhle se Víťo k zápasům nepřistupuje!!! Ale stát se to může každému z nás... Vítězství z Liberce bylo v kapse, ale před sebou jsme měli mnohem důležitější a těžší nedělní zápas s Mladou Boleslaví. Proto jsme šli zodpovědně spát a neoslavovali jsme vítězství, které nám samo spadlo do klína. Ráno Vítek dostal za úkol vyhrát svůj první zápas na půdě soupeřů, Pepí nás tentokrát při rozehrání ani neprovokoval a já sem jako obvykle psychycky připravoval tým na zápas ( asi se jim z toho už dělá špatně :-) ). Po zahajovacím ceremoniálu přišli na řadu konečně čtyřhry. Mě s Babym se sice podařilo vyhrát první set proti Sedláčkovi s Vilímkem, ale v následujícím průběhu zápasu nás přehráli a zaslouženě vyhráli 3:1. Naštěstí Pepí s Vítkem vyhráli krásným výsledkem 3x9 (3:0 na sety). První kolo singlů se nám náramně vydařilo. Já sem porazil 3:2 Vilímka (vedl jsem 2:1 a 9-3!!!), Pepí hladce smetl Fuku 3:0, Baby vyhrál 3:2 nad nepříjemným Šťastným s anťákem na bekendu (Baby vedl 2:0 a 10-4!!!) a Vítek porazil Sedláčka 3:2 (13-11 v pátym setu :-) ). Další bodík jsem přidal hned vzápětí já po zápase s Fukou a vedli jsme už 6-1. Nehoráznou smůlu v dalším průběhu utkání měl Pepí, který dostal snad 50 prasátek, se Sedláčkem v koncovce třetího setu od stavu 10-10 čtyři, všechny lízli hranu. Pepí ani Vítek už další body nepřidali, ale coachingem a mohutným povzbuzováním pomohli mě a Babymu dotáhnout utkání do konečného výsledku 10:7 pro SLAVOJ!!! Z víkendu tak přivážíme cenných 6 bodů a v tabulce nám patří 5. místo. Nezbívá než doufat, že se nám bude dařit i nadále a místo předpokládaného boje o záchranu budeme bojovat o postup do play off. Uvidíme v dalších zápasech. Přijďta nás podpořit 29. a 30. 11. na Slavoj. Našimi soupeři budou Batesta Chodov a Lázně Frant. Lázně.