Na Nuslích už nikdy aneb dostali jsme nakládačku!

Pražská sezóna nám začala! První možný termín, tedy pondělí, jsme nastoupili, pod hlavičkou druhého slavojáckého týmu, v 1. kole proti domácím Nuslím. I Nusle na nás vyrukovaly se svým "béčkem". Na rudém povrchu v sokolovně Na Květnici si soupeři oblékli výrazně červené nové dresy, a jali se smést mírumilovnou slavojáckou modrou ze svých stolů.

Nusle na nás nasadily mladé pušky, v čele s Honzou Srnkou. My nastoupili v sestavě loňského "déčka", jenom místo Luďka jsme bouřlivě přivítali Michala Musila. V 18:53h přesně započaly čtyřhry. Rychlostí přímo úměrnou velikostí hracího prostoru čtyřhry skončily 3:0 pro domácí. To je již stará a ohraná písnička, že my čtyřhry ve většině utkání prohráváme. Žel bohu se ani v singlech vývoj utkání nezměnil. Soupeř na nás zkrátka vlítnul blesku-rychle, a prostě nám nedal čuchnout. Celkový výsledek 1:10 byl sice krutý, ale zasloužený. Bodík a 50% úspěšnosti si udržel pouze Bizon, který se tak rázem stal jasnou jedničkou týmu, minimálně pro další utkání v domácím prostředí.

Nusle byly lepší, toť fakt, ale... Tamní podmínky ke hraní jsou, slušně řečeno, specifické. Kdo tam hrál, a vyhrál, je u mě frajer. Co na tom, že si člověk neoběhne forhandem na backhandové straně stolu, neb se rozbije o nosný sloup v herně - snad ještě horším faktorem je podlaha a hrací stoly. Byť se hrálo na taraflexu, ten povrch lepil. Hnout se byl jednoduše neřešitelný problém. A stoly? Donic je sice dobrá značka, ale ne když jsou přes 20 let staré. Balonek si tak dělal, co chtěl. Ve výsledku nám v každém setu na soupeře chybělo několik málo míčků. Nechci se za sebe nějak vymlouvat, soupeř byl nad naše síly, a my si už naplánovali týmový trénink, abychom příště nedělali ostudu. Musíme se jenom smířit s faktem pražského pinku a našich specifických heren. Na Nuslích se nám to "smíření se" hrubě nezdařilo. Snad příště!

P. S. Stejně nechápu, kdo jim tam povolil hrát 2. ligu žen?!

Komentáře

vtipnej článek

Nebudu se tady vyjadřovat k vaší krutý prohře, ptž mi to zaprvý nepřísluší a hlavně, může se to stát. Ale proč píšu, líbí se mi hodně vtipně napsanej článek, obraty jako "jali se smést mírumilovnou slavojáckou modrou ze svých stolů" nebo "rychlostí přímo úměrnou velikosti hracího prostoru" jsou zajímavý :-). My v TTC (jo, jsem Mirka Ságlová) píšeme na web taky takhle "jinak" a řekla bych, že je to mnohem lepší než ty tradiční a nudný kometáře k zápasům, který se vyskytují na většině pinčesových webů v ČR... Jen tak dál, píšete zajímavě, tak v tom pokračujte ;-)

P.S. Kdo je autor článku?

Obrázek uživatele admin

to potěší...

No, jak se dá na tohle reagovat?! Ještě že nebude vidět, jak se můj Gesicht tváří nepřítomně, když si opakovaně čtu vřelá slova chvály. Ta potěšila, a mooooc. Díky za ně. I já se přiznám, že tu a tam zabrousím na www.ttclitomerice.cz, kde naplno využíváte krásu a tvárnost mateřského jazyka českého. Ztotožňuji se rovněž s vaším názorem ohledně pinčesových webů v Česku, kde, dle mého, vítězí výsledková kvantita nad obsahovou kvalitou.

Takže, ještě jednou pěkně děkujeme a popřejeme si, navzájem, mnoho návštěvníků našich webů (resp. spokojených čtenářů).

P.S. Pod nickem admin se úpěnlivě snažím utajit své pravé jméno, Honza Poledne (ten obrázek vpravo nahoře, jsem opravdu já)

nejen čeština

Díky za odpověď... No, jestli občas zabrousíš i k nám, tak sis asi všiml, že  my právě nepoužíváme jen češtinu, ale motáme do toho i němčinu (ale to ty taky- viz Gesicht) a angličtinu, to je pak sranda. Jinak souhlasím s tím, jak píšeš, že převládá u ostatních webů hlavně ta výsledková stránka, ale od toho je pinec.info... Takže to zakončím tak, ať si z nás (myšleno TTC a Slavoje) vezmou ostatní inspiraci, jak se dá pěkně psát o pinčesu :-) čauves.

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png