V sobotu 16. května 2026 se v Praze uskutečnila Konference České asociace stolního tenisu. V rámci této akce obdržel náš klub ocenění za uspořádání Bodovacího turnaje mládeže ČR pořádaného jako 29. ročník Memoriálu Ivana Chalupy - VŠE NA STOLNÍ TENIS.CZ OPEN 2025, a to Cenu za nejlepší pořádanou akci Českého stolního tenisu roku 2025.

Rád bych touto cestou poděkoval především Vaškovi Nádvorníkovi, Ondrovi Šimůnkovi, Michalovi Linertovi a samozřejmě všem jejich pomocníkům z řad našeho oddílu za úspěšné zvládnutí této akce.