První výhra mužského "A" týmu

Tak jak jsem slíbil, podávám info o průběhu 4. a 5. utkání mužského "A" týmu.

Jak mnozí vědí, začátek sezóny se nám příliš nevyvedl, nicméně naše sebevědomí jsme na trénincích minulý týden posílili a věřili jsme, že tento víkend 2x vyhrajeme. V sobotu jsme přijeli natěšeni na zápas do herny TTC Litoměřice a s domácími borci jsme svedli téměř 4 hodinovou vyrovnanou bitvu. Bohužel s nevydařeným závěrem. Ve čtyřhře jsme s Babym předvedli téměř bezchybný zápas (až na začátek prvního setu, kdy jsme prohrávali 1-8)  a po výhře 3-1 jsme fandili Vítkovi s Honzou v rozhodujícím 5. setu. Vypadalo to velmi nadějně, kluci vedli 10-6 a už jsme skoro slavili druhý bod. Bohužel osud tomu asi nepřál a kluci prohráli 10-12 a 2-3 na sety. To zřejmě ovlivnilo jejich další výkony... Zápas dál pokračoval mým a Michalovým vítězstvím. Pepí a Vítek své první zápasy nezvládli. Poté jsem opět strhl vedení v utkání na naší stranu, Baby se přidal a vedli jsme 5-3. Bohužel Pepí s Víťou opět prohráli a soupeř dotáhl. Znovu jsem nastoupil za vyrovnaného stavu a znovu vyhrál, bohužel Baby smolně prohrál s nejlepším hráčem utkání - Bartoškem - 11-9 v pátém setu. Víťá s Pepím se nedokázali zvednout a po dalších 2 prohrách se soupeř dostal poprvé do vedení. Já jsem poté nezvládl patý set s Bartoškem a Baby trošku odevzdaně!!! prohrál s Hrnčířem. Zápas tak skončil vítězstvím 10-6 domácích Litoměřic.

V neděli jsme se probudili do nového měsíce a nevydařený ligový říjen jsme nechali za sebou. Soupeřem nám byl Děčín, který měl na svém kontě taktéž 4 prohry. Utkání ovšem vůbec nepřipomínalo zápas dvou posledních týmů tabulky. V každém zápase bylo plno nádherných kontraspinových výměn, krásných tvrdě zakončených výměn a minimum chyb. Před utkáním jsme si řekli, že pokud každý z nás udělá aspoň jeden bod, tak neprohrajem. A to se povedlo. Já s Babym jsme sice prohráli debla (vedli jsme 9-6 v pátym!!!), zkazil jsem 5 bloků, ale to se stává... Vítek s Pepím proti slabší dvojici konečně zahráli dobře a vyhráli 3-0. V průběhu zápasu jsme si všichni poradili s dvojicí Tauš, Rambousek, já sem přidal výhru s Polanským a první vítězství bylo na světě. Vyhráli jsme 10-6. Nejlepším děčínským hráčem byl ve formě hrající Gargulák, který nás všechny porazil a pro svůj tým získal 4,5 bodu.

Doufejme že se tímto zápasem chytíme a výhry budou na naše konto přibývat rychlým tempem. Potřebujeme to! 15. a 16. listopadu hostíme v Modřanech Elizzu a Čakovice. Chceme 2x vyhrát a líp se nám vždy hraje s podporou diváků. Přijďte zafandit a odměnou vám bude hezký stolní tenis, a snad i naše výsledky.