VAŠEK NÁDVORNÍK NA 3.MÍSTĚ VE SMÍŠENÉ ČTYŘHŘE NA MISTROVSTVÍ ČR MLADŠÍHO ŽACTVA

V neděli 12. května 2019 vyvrcholilo Mistrovství ČR jednotlivců mladšího žactva pro rok 2019 v Jaroměři závěrečnými boji o medailová umístění. Vašek Nádvorník nejprve se svojí spoluhráčkou Veronikou Mazalovou nastoupil v semifinále soutěže ve smíšené čtyřhře proti druhému nasazenému páru Martin Šíp z SK DDM Kotlářka Praha a Kateřina Pisárová z KST Rakovník. Náš pár vyhrál první set a ve druhém setu vedl 6:4. Bohužel se Vaškovi s Verčou přestal dařit příjem a začali být příliš pasivní, čehož soupeři využili, set vyhráli 6:11 a jelikož stejným způsobem pokračovali i ve zbývajících setech, skončil zápas porážkou 1:3. Vašek s Verčou tak obsadili velmi pěkné 3. místo, k čemuž jim blahopřejeme.

Vašek Nádvorník na 3.místě ve smíšené čtyřhře na MČR mladšího žactav

Následně Vašek nastoupil ke čtvrtfinálovému zápasu proti prvnímu nasazenému hráči turnaje Štěpánu Brhelovi z Hodonína. Vašek vstoupil do zápasu velmi zakřiknutě a jelikož soupeř hrál velmi dobře, po chvíli prohrával již 0:2 na sety. Ve třetím setu soupeř trochu polevil, Vašek zlepšil příjem, hrál více u stolu, nutil soupeře k chybám a set vyhrál 11:6. Ve čtvrtém setu Vašek vedl 5:2, 6:3 a 8:7, soupeř však v koncovce zabojoval a po výsledku 8:11 skončil zápas porážkou 1:3.

Na závěr bych Vaškovi chtěl poblahopřát jak k bronzové medaili ve smíšené čtyřhře, tak k pěknému umístění ve dvouhře a poděkovat za úspěšnou reprezentaci slavojáckých barev.