VAŠEK NÁDVORNÍK NA TURNAJI KATEGORIE A NA BTM ČR STARŠÍHO ŽACTVA V JABLONCI NAD NISOU

V neděli 5. ledna 2020 pokračovaly v Jablonci nad Nisou soutěže staršího žactva na Bodovacím turnaji mládeže ČR pořádaném jako Velká cena města Jablonce nad Nisou. V konkurenci 118 starších žáků a 65 starších žákyň reprezentovali naše barvy Vašek Nádvorník v turnaji A starších žáků a Adam Rek, Honza Slavíček a Adam Gräf v turnaji B starších žáků. Nejvíce se dařilo Adamovi Rekovi, který se probojoval až do osmifinále turnaje B.

Vašek Nádvorník startoval v turnaji A starších žáků. V základní skupině Vašek prohrál s Alexandrem Rosu z Liberce 0:3, s Jakubem Makarou ze Slaného též 0:3 a s Vaškem Podrazilem ze Sparty 1:3. V soutěži útěchy prohrál Vašek již v 1.kole s Jáchymem Zachardou z Elizzy 1:3. Více se tentokrát Vaškovi dařilo ve čtyřhře, kde s Danem Volhejnem z Heřmanova Městce postoupili až do čtvrtfinále, když v osmifinále porazili pár David Sochor, Jindřich Morávek 11:9 v pátém setu, Ve čtvrtfinále již nestačili na dvojici Alexandru Rosu, Vojtěch Slaný (Liberec, Havířov) 1:3.

V turnaji B starších žáků Adam Gräf prohrál ve skupině s Vítkem Kasnerem ze Slaného 1:3, s Markem Šimanovským z Horažďovic též 1:3 a s Milanem Halabrínem z Prachatic 0:3 a obsadil čtvrté místo. Honza Slavíček prohrál ve skupině s Petrem Slavíkem z Vrbna pod Pradědem 0:3 a s Rostislavem Duškem z Tisové 1:3 a skončil ve skupině na třetím místě. Ze skupiny tak postoupil pouze Adam Rek, který vyhrál svoji základní skupinu. V dalších bojích nejprve porazil Jana Kokeše z Toužimi 11:9 v pátém setu, Erika Přečka z Havířova 3:1 a v osmifinále prohrál v souboji o postup do turnaje A s pozdějším vítězem Jiřím Řeháčkem ze Slaného 0:3, když klíčový byl první set, který prohrál 11:13.

Výsledky turnaje naleznete:

https://www.tournamentsoftware.com/find?StartDate=2020-01-05&EndDate=2020-01-05&Distance=15&page=1&CountryCode=CZE

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png