1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
PSK Olymp Praha A - TJ Slavoj Praha B 10 : 1
Šimůnek Ondřej 1, Šindelář Daniel 0, Šimůnková Veronika 0, Magyar Jakub 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha C - TTC Elizza Praha F 2 : 10
Sklenář Ondřej 1, Mikešová Adéla 1, Pospíšil David 0, Gräf Adam 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha D - TTC Elizza Praha H 7 : 10
Linert Martin 1, Huleš Jiří 1, Tvrdý Miroslav 1, Dušek Zdeněk 0, 4x w.o.
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TTC Elizza Praha I - TJ Slavoj Praha E 10 : 7
Huleš Jiří 3,5, Dušek Zdeněk 2,5, Mašek Milan 1, Slavíček Jan st. 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Orion Praha A - TJ Slavoj Praha B 10 : 0
Šindelář Daniel 0, Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0
TJ Slavoj Praha B - TTC Klánovice A 10 : 0 w.o.
- soupeř se nedostavil k utkání
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
AC Sparta Praha G - TJ Slavoj Praha C 10 : 7
Pašek Dominik 4,5, Mikešová Adéla 1,5, Slavíček Jan ml. 1, Slavíček Jan st. 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Sokol Nusle Praha C - TJ Slavoj Praha D 8 : 10
Linert Martin 3,5, Sklenář Ondřej 3, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 1, Tvrdý Miroslav 0,5
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TJ ABC Braník C 5 : 10
Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 2, Huleš Jiří 1, Mašek Milan 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Malešice A - TJ Slavoj Praha B 10 : 4
Magyar Jakub 3,5, Šimůnková Veronika 0,5, Tvrdý Miroslav 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha C - SK Slavia Praha D 10 : 0 w.o.
- soupeř se nedostavil k utkání
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha D - TJ AVIA Čakovice E 8 : 10
Magyar Jakub 4, Linert Martin 2,5, Tvrdý Miroslav 1,5, Dušek Zdeněk 0, Gräf Adam 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Sokol Michle D - TJ Slavoj Praha E 10 : 1
Gräf Adam 1, Huleš Jiří 0, Klimovič Filip 0, Nguyen Hai Anh 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Žižkov A 10 : 4
Rek Adam 3, Šindelář Daniel 3, Šimůnková Veronika 2, Magyar Jakub 2
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
SF SKK El Niňo Praha G - TJ Slavoj Praha C 10 : 3
Pospíšil David 1,5, Sklenář Ondřej 1,5, Slavíček Jan ml. 0, Gräf Adam 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Střížkov B - TJ Slavoj Praha D 6 : 10
Linert Martin 4,5, Magyar Jakub 3, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 0,5
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TJ Sokol Petrovice B 1 : 10
Gräf Adam 1, Dušek Zdeněk 0, Huleš Jiří 0, Slavíčková Eliška 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - TJ Sokol Běchovice II A 2 : 10
Rek Adam 2, Šindelář Daniel 0, Šimůnková Veronika 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Sokol Michle B - TJ Slavoj Praha C 10 : 7
Pospíšil David 4, Slavíček Jan ml. 2, Sklenář Ondřej 1, Slavíček Jan st. 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Sokol Stodůlky C - TJ Slavoj Praha D 10 : 8
Linert Martin 4, Magyar Jakub 3, Sklenář Ondřej 1, Tvrdý Miroslav 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - SF SKK El Niňo Praha I 7 : 10
Dušek Zdeněk 4, Huleš Jiří 2, Slavíčková Eliška 0, Hrubec Vladimír 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - ULITA A 10 : 4
Šindelář Daniel 2,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 1, Magyar Jakub 1, 4x w.o.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Střížkov A - TJ Slavoj Praha C 10 : 1
Pospíšil David 1, Sklenář Ondřej 0, Bohumský Petr 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Pankrác C - TJ Slavoj Praha D 9 : 9
Magyar Jakub 4,5, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 1,5, Tvrdý Miroslav 1
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TTC Klánovice C 9 : 9
Gräf Adam 4, Dušek Zdeněk 2, Huleš Jiří 2, Hrubec Vladimír 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
AC Sparta Praha F - TJ Slavoj Praha B 9 : 9
Rek Adam 4,5, Magyar Jakub 3, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha C - Slovan KST Bohnice D 10 : 5
Slavíček Jan ml. 4, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Mikešová Adéla 1
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha D - SK OAZA Praha A 4 : 10
Magyar Jakub 2, Dušek Zdeněk 1, Tvrdý Miroslav 1, Gräf Adam 0, Linert Martin 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Malešice B - TJ Slavoj Praha E 10 : 2
Gräf Adam 1, Dušek Zdeněk 1, Slavíčková Eliška 0, Huleš Jiří 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - TTC Praha A 10 : 0
Šindelář Daniel 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 2,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ ABC Braník A - TJ Slavoj Praha C 10 : 6
Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2, Pospíšil David 1,5, Gräf Adam 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
SF SKK El Niňo Praha H - TJ Slavoj Praha D 10 : 4
Linert Martin 2, Tvrdý Miroslav 2, Slavíček Jan st. 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TJ Sokol Kbely A 10 : 5
Gräf Adam 3, Dušek Zdeněk 3, Slavíčková Eliška 3, Huleš Jiří 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
Slovan KST Bohnice C - TJ Slavoj Praha B 10 : 4
Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 1, Magyar Jakub 1, Tvrdý Miroslav 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Nusle Praha A 10 : 2
Pašek Dominik 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 1, Bohumský Petr 0,5
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha D - TJ Lokomotiva Vršovice C 10 : 6
Linert Martin 4,5, Magyar Jakub 3,5, Gräf Adam 1,5, Dušek Zdeněk 0,5, Tvrdý Miroslav 0, Sklenář Ondřej 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Sokol Žižkov B - TJ Slavoj Praha E 9 : 9
Gräf Adam 4, Huleš Jiří 3, Dušek Zdeněk 2, Slavíčková Eliška 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - TJ Lokomotiva Vršovice B 10 : 7
Šindelář Daniel 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 2,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha C 4 : 10
Pospíšil David 2,5, Bohumský Petr 2, Sklenář Ondřej 1,5, Kaba Radka 0, 4x w.o.
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Sokol Michle C - TJ Slavoj Praha D 10 : 2
Gräf Adam 1, Magyar Jakub 0,5, Dušek Zdeněk 0,5, Tvrdý Miroslav 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TJ Sokol Nusle Praha D 9 : 9
Gräf Adam 4, Dušek Zdeněk 2,5, Huleš Jiří 2,5, Slavíčková Eliška 0, Slavíček Jan st. 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - PSK Olymp Praha A 10 : 6
Šindelář Daniel 4,5, Šimůnková Veronika 3, Šimůnek Ondřej 1,5, Magyar Jakub 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TTC Elizza Praha F - TJ Slavoj Praha C 9 : 9
Bohumský Petr 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2,5, Pospíšil David 1,5
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TTC Elizza Praha H - TJ Slavoj Praha D 9 : 9
Magyar Jakub 3,5, Dušek Zdeněk 3,5, Gräf Adam 2, Tvrdý Miroslav 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TTC Elizza Praha I 5 : 10
Gräf Adam 2,5, Slavíčková Eliška 2,5, Sládek Ondřej 0, Slavíček Jan st. 0
V sobotu 9. prosince 2023 se v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 uskutečnil již 29. ročník Vánočního turnaje rodičů a dětí 2023. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 49 účastníků, a to 22 dvoučlenných družstev ve třech soutěžních kategoriích a 29 hráčů a hráček v soutěžích dvouher. Turnaj byl již tradičně pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12.
Konečné výsledky naleznete v příloze.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha B 9 : 9
Šindelář Daniel 3, Šimůnková Veronika 2,5, Magyar Jakub 2,5, Šimůnek Ondřej 2
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha C - AC Sparta Praha G 10 : 4
Slavíček Jan ml. 3, Sklenář Ondřej 2,5, Mikešová Adéla 2,5, Bohumský Petr 2
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Nusle Praha C 9 : 9
Linert Martin 3, Gräf Adam 3, Tvrdý Miroslav 2, Magyar Jakub 1
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ ABC Braník C - TJ Slavoj Praha E 10 : 3
Slavíčková Eliška 3, Klimovič Filip 0, Sládek Ondřej 0, Slavíček Jan st. 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - TJ Malešice B 3 : 10
Magyar Jakub 1,5, Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 0,5, Šindelář Daniel 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
SK Slavia Praha D - TJ Slavoj Praha C 8 : 10
Bohumský Petr 3,5, Sklenář Ondřej 2,5, Slavíček Jan ml. 2,5, Pospíšil David 1,5, Kaba Radka 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ AVIA Čakovice E - TJ Slavoj Praha D 10 : 3
Magyar Jakub 2, Gräf Adam 1, Dušek Zdeněk 0, Tvrdý Miroslav 0
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TJ Sokol Michle D 9 : 9
Gräf Adam 3,5, Slavíčková Eliška 2,5, Huleš Jiří 2,5, Sládek Ondřej 0,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Sokol Žižkov A - TJ Slavoj Praha B 4 : 10
Šindelář Daniel 3, Šimůnková Veronika 2,5, Magyar Jakub 2,5, Šimůnek Ondřej 2
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha C - SF SKK El Niňo Praha G 10 : 7
Pospíšil David 3,5, Sklenář Ondřej 3,5, Mikešová Adéla 2, Gräf Adam 1
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha D - TJ Střížkov B 10 : 4
Linert Martin 3, Tvrdý Miroslav 3, Magyar Jakub 2,5, Dušek Zdeněk 1,5
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Sokol Petrovice B - TJ Slavoj Praha E 10 : 2
Slavíčková Eliška 1, Klimovič Filip 0,5, Gräf Adam 0,5, Slavíček Jan st. 0
V sobotu 9. prosince 2023 se v prostorách tělocvičen ZŠ Rakovského v Praze 12 uskuteční 29. ročník Vánočního turnaje rodičů a dětí 2023. Turnaj bude opět pořádán za finanční podpory MČ Prahy 12.
Propozice naleznete v příloze.
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha B - TJ Orion Praha A 9 : 9
Rek Adam 4, Šindelář Daniel 2, Šimůnková Veronika 2, Šimůnek Ondřej 1
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
SK Start Praha A - TJ Slavoj Praha C 7 : 10
Pospíšil David 4, Bohumský Petr 2,5, Sklenář Ondřej 2, Kaba Radka 1,5
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
AC Sparta Praha H - TJ Slavoj Praha D 5 : 10
Magyar Jakub 4,5, Linert Martin 3, Dušek Zdeněk 1,5, Tvrdý Miroslav 1
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha E - TJ Lokomotiva Vršovice D 4 : 10
Huleš Jiří 1,5, Gräf Adam 1, Slavíčková Eliška 1, Sládek Ondřej 0,5
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Sokol Běchovice II A - TJ Slavoj Praha B 10 : 0
Šimůnek Ondřej 0, Šimůnková Veronika 0, Šindelář Daniel 0, Rek Lukáš 0
1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
TJ Slavoj Praha C - TJ Sokol Michle B 9 : 9
Sklenář Ondřej 4, Mikešová Adéla 3,5, Pospíšil David 1,5, Bohumský Petr 0
2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A
TJ Slavoj Praha D - TJ Sokol Stodůlky C 10 : 8
Magyar Jakub 3, Linert Martin 2, Tvrdý Miroslav 2, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 0, 1x w.o.
3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B
SF SKK El Niňo Praha I - TJ Slavoj Praha E 10 : 3
Slavíčková Eliška 2, Klimovič Filip 1, Sládek Ondřej 0, Phan Dinh Huy 0