10.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  - TJ Střížkov A  10 : 4

Vaněk Petr 3,5, Pašek Dominik 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Nádvorník Václav 1,5

Naše Áčko nastoupilo do souboje o poslední místo v tabulce posíleno o Ondru Šimůnka. V úvodu utkání kluci zvládli několik pětisetových zápasů a po první sérii dvouher již vedli 5:1. Oporou týmu byl tentokrát Petr Vaněk, který vyhrál všechny své zápasy. Jelikož se k němu přidali i zbývající hráči týmu, zaslouženě zvítězili naši kluci 10:4.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Stodůlky B - TJ Slavoj Praha B  10 : 8

Zahrádka David 3,5, Pospíšil David 2,5, Bohumský Petr 2, Sklenář Ondřej 0

Naše B družstvo nevyužilo vedení 8:5 na body a po porážce Ondry Sklenáře s Martinem Semrádem v závěrečné dvouhře 9:11 v pátém setu prohráli 8:10.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

SF SKK El Niňo Praha I - TJ Slavoj Praha C  10 : 7

Šimůnek Ondřej 3, Tvrdý Miroslav 2, Rek Adam 1,5, Linert Martin 0,5

Družstvo El Niňa na nás nastoupilo jako tradičně v nejsilnější sestavě. Po čtyřhrách byl stav 1:1, když se Martinovi Linertovi podařilo v páru s Adamem Rekem po téměř dvou letech zvítězit ve čtyřhře. Byl to velmi vyrovnaný zápas, kdy se deset zápasů rozhodovalo v pěti setech, z nichž sedmkrát jsme odešli poraženi. Adam Rek nevyžil dobře rozehraně zápasy s Petrem Ezrem a s Josefem Ducháčkem. Martin Linert vedl s Josefem Ducháčkem 5:4 v pátém setu, skazil podání a nakonec prohrál 7:11. S Františkem Kořénkem vedl Martin již 9:6 v pátém setu a prohrál 9:11. Míra Tvrdý sice dvakrát vyhrál v koncovce pátého setu, ale v zápase s Petrem Ezrem odešel poražen 8:11 v pátém setu. Ondra Šimůnek sice vybojoval tři body, ale v zápase s Olegem Prokopenkem nakonec prohrál 6:11 v pátém setu. A tak jsme po bojovném výkonu prohráli 7:10. Rozhodujícím faktorem byla zřejmě neúčast Verči Šimůnkové, jelikož ve všech zápasech, ve kterých Verča nastoupila jsme uhráli minimálně remízu.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha C  - TJ Zelená Liška B  10 : 0

Kurková Marie 3,5, Kodetová Hanka 3,5, Mikešová Adéla 3

Naše děvčata tentokrát jednoznačně zvítězila 10:0, když jediný set ztratila Adélka Mikešová v zápase s Janou Vlachovou, kdy v úvodním setu nevyžila vedení 9:6 a set prohrála 9:11. Jinak naše hráčky podávaly koncentrované a kvalitní výkony a zaslouženě tak zvítězily.