17. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Sokol Běchovice II A  2 : 10

Rek Adam 2, Šindelář Daniel 0, Šimůnková Veronika 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Michle B  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 7

Pospíšil David 4, Slavíček Jan ml. 2, Sklenář Ondřej 1, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Sokol Stodůlky C  -  TJ Slavoj Praha D   10 : 8

Linert Martin 4, Magyar Jakub 3, Sklenář Ondřej 1, Tvrdý Miroslav 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  SF SKK El Niňo Praha I  7 : 10

Dušek Zdeněk 4, Huleš Jiří 2, Slavíčková Eliška 0, Hrubec Vladimír 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

VELMI ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ NAŠICH NEJMLADŠÍCH NA SVINOVSKÉ MINIPÁLCE 2024, BTM ČR KATEGORIE U11

V sobotu 24. února 2024 se v Ostravě uskutečnil další Bodovací turnaj mládeže ČR kategorie U11, pořádaný jako Svinovská minipálka 2024. V konkurenci 39 chlapců a 34 dívek nás reprezentovali v kategorii chlapců Marek Stejskal, kteřý se tentokrát probojoval do osmifinále hlavní soutěže chlapců a v kategorii dívek Simča Bielčíková z SKST Králův Dvůr, která se opět probojovala až do čtvrtfinále hlavní soutěžeAnička Kumstová z TJ Sokol Hořovice, která opět zvítězila v soutěži útěchy dívek.

BTM ČR U11 Ostrava - Anička Kumstová

BTM ČR U11 Ostrava - vlak

16. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - ULITA A  10 : 4

Šindelář Daniel 2,5, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 1, Magyar Jakub 1, 4x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Střížkov A  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 1

Pospíšil David 1, Sklenář Ondřej 0, Bohumský Petr 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Pankrác C  -  TJ Slavoj Praha D   9 : 9

Magyar Jakub 4,5, Gräf Adam 2, Dušek Zdeněk 1,5, Tvrdý Miroslav 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TTC Klánovice C  9 : 9

Gräf Adam 4, Dušek Zdeněk 2, Huleš Jiří 2, Hrubec Vladimír 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

17. a 18. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK. A

KST Klatovy A  -  TJ Slavoj Praha A   10 : 0 

Havlíčková Eva 0, Phan Nguyen Ha Linh 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK. A

KST ZŠ Vyšší Brod A  -  TJ Slavoj Praha B  6 : 4

Havlíčková Eva 2, Phan Nguyen Ha Linh 1, Řezníčková Agáta 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.LIGA MUŽŮ SK. C

TJ Slavoj Praha A   -  SF SKK El Niňo Praha E  10 : 4

Vaněk Petr 3,5, Pašek Dominik 3,5, Kulveit Jonáš 2, Magyar Jakub 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A   -  SK Slavia Praha B   6 : 10

Pašek Dominik 2,5, Kulveit Jonáš 2, Vaněk Petr 1,5, Rek Adam 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

KUBA MAGYAR VE ČTVRTFINÁLE DVOUHRY CHLAPCŮ NA BTM ČR KATEGORIE U15 V JAROMĚŘI

Ve dnech 10. - 11. února 2024 se v Jaroměři a v Hostinném uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 13 a 17 let v Hostinném, kde proběhla Velká cena města Hostinné a v Jaroměři se uskutečnily turnaje kategorií do 19 a 15 let pořádané jako Velká cena města Jaroměře

V sobotu 10. 2. 2024 se v Jaroměři konaly soutěže kategorie do 19 let, kde nás reprezentoval Kuba Magyar v turnaji B chlapců, kde postoupil ze skupiny a probojoval se až do osmifinále, kde prohrál s M. Durdisem z Elizzy Praha. V Hostinném se v sobotu konaly soutěže kategorie do 13 let a naše barvy hájily Kája Reková a Ha Linh Nguyen Phan v turnaji A dívek a Teo Rypar a Mára Stejskal v turnaji B chlapců. Nejlepšího výsledku dosáhla Kája Reková, která postoupila ze skupiny, když porazila 4. nasazenou hráčku turnaje Z. Ondračkovou z Frýdku-Místku a v osmifinále nakonec prohrála s E. Galetkovou z Ostravy. V turnaji B chlapců postoupil Mára Stejskal ze skupiny a v osmifinále prohrál s pozdějším vítězem F. Tomšů z Českých Budějovic.

V neděli 11. 2. 2024 v Jaroměři pokračovaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentovali Kuba Magyar, který startoval v turnaji A chlapců a Kája Reková a Ha Linh Nguyen Phan, které startovaly v turnaji B dívek.  Nejúspěšnější z našich zástupců byl nakonec Kuba Magyar, který postoupil ze skupiny, když oplatil sobotní porážku M. Durdise z Elizzy Praha. V hlavní soutěži se nakonec probojoval až do čtvrtfinále, kde po velkém boji prohrál s L. Lebedou z Elizzy Praha 11:13 v pátém setu.

15. a 16. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK. A

TJ Slavoj Praha A   -  SKP Sever Ústí nad Labem A   1 : 9 

Šimůnková Veronika 1, Kaba Radka 0, Mikešová Adéla 0, Phan Nguyen Ha Linh 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A   -  SKST Děčín A   5 : 5

Kaba Radka 2, Rohlíková Michaela 2, Šimůnková Veronika 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK. A

TJ Slavoj Praha B  -  TJ Sokol Plzeň V. A   5 : 5

Slavíčková Eliška 2,5, Rohlíková Michaela 2,5, Kurková Marie 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha B  -  TTC Kovářov A   1 : 9

Kurková Marie 1, Phan Nguyen Ha Linh 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.LIGA MUŽŮ SK. C

HB Ostrov Havlíčkův Brod D  -  TJ Slavoj Praha A   7 : 10

Nádvorník Václav 3, Vaněk Petr 3, Pašek Dominik 2, Kulveit Jonáš 2

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Tatran Sedlčany A  -  TJ Slavoj Praha A   9 : 9

Vaněk Petr 3,5, Pašek Dominik 2,5, Nádvorník Václav 2, Kulveit Jonáš 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

15. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

AC Sparta Praha F -  TJ Slavoj Praha B   9 : 9

Rek Adam 4,5, Magyar Jakub 3, Šimůnek Ondřej 1,5, Šimůnková Veronika 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  Slovan KST Bohnice D   10 : 5 

Slavíček Jan ml. 4, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 2,5, Mikešová Adéla 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  SK OAZA Praha A   4 : 10

Magyar Jakub 2, Dušek Zdeněk 1, Tvrdý Miroslav 1, Gräf Adam 0, Linert Martin 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Malešice B  -  TJ Slavoj Praha E   10 : 2

Gräf Adam 1, Dušek Zdeněk 1, Slavíčková Eliška 0, Huleš Jiří 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

OSMNÁCT MEDAILÍ Z PŘEBORU PRAHY JEDNOTLIVCŮ 2024

Ve dnech 27. - 28. ledna 2024 se ve Sportovním centru UK v Hostivaři uskutečnily Přebory Prahy jednotlivců 2024, a to 27. 1. 2024  pro kategorie mužů a žen a pro kategorie do 13 a 17 let a 28. 1. 2024 pro kategorie do 11, 15 a 19 let.

V sobotu 27. 1. 2024 jsme na každoročním vrcholu soutěží jednotlivců v rámci PSST měli celkem 11 zástupců našich slavojáckých barev, a to 5 hráčů v soutěžích mužů, Dominik Pašek, Petr Vaněk, Vašek Nádvorník, Honza Slavíček a Adam Gräf, 1 hráč v soutěžích mužů a v kategorii do 17 let, Kuba Magyar, 1 hráč v kategorii do 17 let, Ondra Kryštůfek, 2 hráči v kategorii do 13 let, Teo Rypar a Marek Stejskal, 1 hráčka v soutěžích žen a zároveň v kategorii do 17 let, Eliška Slavíčková a 1 hráčka v kategoriích do 13 a 17 let, Kája Reková.. Na medailové pozice tentokrát dosáhli Vašek Nádvorník, který vybojoval 3. místo ve čtyřhře mužů spolu s L. Lebedou z Elizzy Praha, Kuba Magyar, který získal 2 tituly Přeborníka Prahy, a to ve čtyřhře chlapců do 17 let spolu s P. Šourkem ze Sparty Praha a ve smíšené čtyřhře kategorie do 17 let spolu s A. Bartoňovou z KST Bohnice a Kája Reková, která vybojovala 3. místo ve čtyřhře dívek do 17 let spolu s N. Kemlinkovou z Elizzy Praha, 2. místo ve dvouhře dívek do 13 let a 2 tituly Přebornice Prahy, a to čtyřhře dívek do 13 let spolu s K. Durdisovou z Elizzy Praha a ve smíšené čtyřhře kategorie do 13 let spolu s F. Bednářem z Kotlářky Praha.

PP 2024 čtyřhra dívek U17 PP 2024 mix U17 PP 2024 čtyřhra chlapců U17PP 2024 dvouhra dívek U13 PP 2024 čtyřhra dívek U13PP 2024 mix U13 PP 2024 čtyřhra mužů

V neděli 28. 1. 2024 jsme při pokračování Přeboru Prahy měli 8 zástupců našeho klubu, a to 3 hráči v soutěžích chlapců v kategorii do 19 let, Vašek Nádvorník, Honza Slavíček a Adam Gräf, 1 hráč v kategoriích do 15 a 19 let, Kuba Magyar, 2 hráči v kategorii do 15 let, Teo Rypar a Matyáš Prajzler, 1 hráč v kategoriích do 11 a 15 let Marek Stejskal a 1 hráčka v soutěžích dívek do 15 a 19 let, Eliška Slavíčková. Další medaile přidali Vašek Nádvorník, který vybojoval 3 tituly Přeborníka Prahy, a to ve dvouhře chlapců do 19 let, ve čtyřhře chlapců do 19 let spolu s L. Lebedou z Elizzy Praha a ve smíšené čtyřhře kategorie do 19 let spolu s A. Noskovou ze Sparty Praha, Honza Slavíček spolu s Eliškou Slavíčkovou, kteří obsadili 2. místo ve smíšené čtyřhře kategorie do 19 let, navíc Eliška Slavíčková vybojovala 3. místo ve dvouhře dívek do 19 let, 3. místo ve smíšené čtyřhře kategorie do 15 let spolu s M. Laubem z Elizzy Praha a především 1 titul Přebornice Prahy ve čtyřhře dívek kategorie do 19 let spolu s A. Noskovou ze Sparty Praha, dále Kuba Magyar, který obsadil 3. místo ve dvouhře chlapců kategorie do 15 let a 1 titul Přeborníka Prahy ve smíšené čtyřhře kategorie do 15 let opět spolu s A. Bartoňovou z KST Bohnice Mára Stejskal, který vybojoval 2. místo ve čtyřhře chlapců do 11 let spolu se Š. Loukotou z Čakovic a  2. místo ve smíšené čtyřhře kategorie do 11 let spolu s A. Storozhenko z Čakovic.

PP 2024 čtyřhra chlapců U11 PP 2024 mix U11 PP 2024 dvouhra chlapců U15 PP 2024 dvouhra mix U15PP 2024 dvouhra dívek U19 PP 2024 dvouhra chlapců U19PP 2024 čtyřhra dívek U19 PP 2024 mix U19 PP 2024 čtyřhra chlapců U19

14. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  - TTC Praha A  10 : 0

Šindelář Daniel 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 2,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ ABC Braník A  -  TJ Slavoj Praha C   10 : 6

Sklenář Ondřej 2,5, Kaba Radka 2, Pospíšil David 1,5, Gräf Adam 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

SF SKK El Niňo Praha H  -  TJ Slavoj Praha D   10 : 4

Linert Martin 2, Tvrdý Miroslav 2, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Kbely A  10 : 5

Gräf Adam 3, Dušek Zdeněk 3, Slavíčková Eliška 3, Huleš Jiří 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2. MÍSTO MARKA STEJSKALA NA 4. TURNAJI SERIÁLU GRAND PRIX RACKETSPORT.CZ KATEGORIE U13

V neděli 21. ledna 2024 se v areálu SK HAMR uskutečnil již 4. turnaj Seriálu Grand Prix RACKETSPORT.cz kategorií U13 a U19. Turnaje se zúčastnilo přibližně 32 hráčů a hráček v kategorii do 19 let a 34 v kategorii do 13 let. Na turnaji tentokrát startovali 4 naši hráči, a to Ondra Kryštůfek v turnaji B kategorie U19, Ha Linh Phan Nguyen a Teo Rypar v turnaji A kategorie U13 a Mára Stejskal v turnaji B kategorie U13. Nejúspěšnější byl nakonec Mára Stejskal, který obsadil 2. místo v turnaji B kategorie U13 a kvalifikoval se tak do turnaje A této kategorie pro následující turnaj GP. Teo Rypar obsadil v turnaji A kategorie U13 12. místo, Ha Linh Phan Nguyen skončila na 16. místě. Ondra Kryštůfek obsadil v soutěži útěchy turnaje B kategorie do 19 let 3. místo. 

4.GP U13 Mára Stejskal

Podrobné výsledky naleznete v přílohách.

13. a 14. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

1.LIGA ŽEN SK. A

TTC Elizza Praha A  -  TJ Slavoj Praha A   4 : 6 

Mikešová Adéla 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Kaba Radka 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

SKST Vlašim B  -  TJ Slavoj Praha A   8 : 2 

Mikešová Adéla 1, Šimůnková Veronika 1, Kaba Radka 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.LIGA ŽEN SK. A

TTC Elizza Praha B  -  TJ Slavoj Praha B  5 : 5

Rohlíková Michaela 2,5, Slavíčková Eliška 1,5, Rousová Tereza 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

AC Sparta Praha D  -  TJ Slavoj Praha B  6 : 4

Rohlíková Michaela 2, Slavíčková Eliška 2, Havlíčková Eva 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.LIGA MUŽŮ SK. C

TJ Slavoj Praha A   -  TJ Sokol Stěžery A  10 : 4

Fiklík Ondřej 3, Vaněk Petr 2,5, Kulveit Jonáš 2,5, Pašek Dominik 1,5, Nádvorník Václav 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

TJ Slavoj Praha A   -  ST EUROMASTER Kolín A  7 : 10

Vaněk Petr 2, Nádvorník Václav 1,5, Kulveit Jonáš 1,5, Pašek Dominik 1, Fiklík Ondřej 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

13. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

Slovan KST Bohnice C -  TJ Slavoj Praha B   10 : 4

Šimůnek Ondřej 1, Šimůnková Veronika 1, Magyar Jakub 1, Tvrdý Miroslav 1

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha C  -  TJ Sokol Nusle Praha A   10 : 2 

Pašek Dominik 3,5, Mikešová Adéla 2,5, Pospíšil David 2,5, Sklenář Ondřej 1, Bohumský Petr 0,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha D  -  TJ Lokomotiva Vršovice C   10 : 6

Linert Martin 4,5, Magyar Jakub 3,5, Gräf Adam 1,5, Dušek Zdeněk 0,5, Tvrdý Miroslav 0, Sklenář Ondřej 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Žižkov B  -  TJ Slavoj Praha E   9 : 9

Gräf Adam 4, Huleš Jiří 3, Dušek Zdeněk 2, Slavíčková Eliška 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1. MÍSTO MARKA STEJSKALA NA ZIMNÍ VELKÉ CENĚ ĎÁBLIC, 3. TURNAJI PRAGUE REGION PRIX

V sobotu 13. ledna 2024 se v herně TTC Praha v Ďáblicích uskutečnil 3. turnaj seriálu Prague Region Prix pro kategorie do 13 a 19 let, pořádaný jako Zimní velká cena Ďáblic. Naše barvy reprezentovali Marek Stejskal v turnaji kategorie do 13 let a Ondra Kryštůfek a Matyáš Prajzler v kategorii do 19 let. Nejvíce se dařilo Márovi Stejskalovi, který zvítězil ve dvouhře kategorie do 13 let.  V kategorii do 19 let vybojoval Ondra Kryštůfek 8. místo, Matyáš Prajzler se umístil v soutěži útěchy na 7. místě..

Podrobné výsledky naleznete v příloze.

HA LINH PHAN NGUYEN NA 2. MÍSTĚ V SOUTĚŽI ÚTĚCHY DÍVEK NA BTM ČR KATEGORIE U13 VE VLAŠIMI

Ve dnech 13. - 14. ledna 2024 se v Neratovicích a ve Vlašimi uskutečnily další Bodovací turnaje mládeže ČR, a to soutěže kategorie do 13 a 17 let ve Vlašimi, kde proběhla Velká cena města Vlašimi a v Neratovicích se uskutečnily turnaje kategorií do 19 a 15 let pořádané jako Velká cena Neratovic

V sobotu 13. 1. 2024 se v Neratovicích konaly soutěže kategorie do 19 let, kde nás reprezentovali Honza Slavíček a Kuba Magyar v turnaji B chlapců a Vašek Nádvorník v turnaji A chlapců. Nejvíce se dařilo Vaškovi Nádvorníkovi, který postoupil ze skupiny, kde prohrál v 1. kole s V. Slaným z Havířova 8:11 v pátém setu. Ve Vlašimi se v sobotu konaly soutěže kategorie do 13 let a naše barvy hájily Ha Linh Nguyen Phan v turnaji A dívek, Teo Rypar v turnaji B chlapců a též Simča Bielčiková, která v barvách SKST Králův Dvůr startovala v turnaji B dívek. Ha Linh Phan Nguyen sice nepostoupila ze skupiny, ale v soutěži útěchy dívek se probojovala do finále, kde prohrála 3:11 v pátém setu s T. Blechovou z TJ Sokol Plzeň V. a obsadila tak pěkné 2. místo v soutěži útěchy dívek kategorie U13 a zajistila si tak účast v turnaji A i na příští BTM ČR.

Ha Linh Phan 2.místo BTM ČR U13

V neděli 14. 1. 2024 v Neratovicích pokračovaly soutěže kategorie do 15 let, kde nás reprezentoval Kuba Magyar, který startoval v turnaji A chlapců a postoupil ze skupiny, kde prohrál v 1. kole s H. Novákem z Hradce Králové 11:13 v pátém setu.

12. KOLO SOUTĚŽÍ PSST

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Slavoj Praha B  - TJ Lokomotiva  Vršovice B  10 : 7

Šindelář Daniel 2,5, Šimůnková Veronika 2,5, Šimůnek Ondřej 2,5, Magyar Jakub 2,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

1.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Sokol Stodůlky B  -  TJ Slavoj Praha C   4 : 10

Pospíšil David 2,5, Bohumský Petr 2, Sklenář Ondřej 1,5, Kaba Radka 0, 4x w.o.

STIS - zapis (ping-pong.cz)

2.TŘÍDA MUŽŮ SK. A

TJ Sokol Michle C  -  TJ Slavoj Praha D   10 : 2

Gräf Adam 1, Magyar Jakub 0,5, Dušek Zdeněk 0,5, Tvrdý Miroslav 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.TŘÍDA MUŽŮ SK. B

TJ Slavoj Praha E  -  TJ Sokol Nusle Praha D  9 : 9

Gräf Adam 4, Dušek Zdeněk 2,5, Huleš Jiří 2,5, Slavíčková Eliška 0, Slavíček Jan st. 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3. MÍSTO NAŠICH DÍVEK NA 2. TURNAJI PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIE DO 15 LET

V neděli 7. ledna 2024 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 2. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorie chlapců a dívek do 15 let. V 1. třídě dívek startovalo naše A družstvo, které tentokrát nastupovalo ve složení Terka Rousová a Ha Linh Nguyen PhanHolky nakonec obsadily konečné 3. místo. Ve 3. třídě též startovalo naše A družstvo chalpců ve složení Teo Rypar a Mára Stejskal a kluci nakonec skončili na 3. místě.

12. KOLO LIGOVÝCH SOUTĚŽÍ

2.LIGA ŽEN SK.A

TJ Sokol Stodůlky A  -  TJ Slavoj Praha B    8 : 2

Kurková Marie 2, Havlíčková Eva 0, Rousová Tereza 0

STIS - zapis (ping-pong.cz)

3.LIGA MUŽŮ SK.C

TTC Říčany A   -  TJ Slavoj Praha A  8 : 10

Nádvorník Václav 3,5, Pašek Dominik 3,5, Fiklík Ondřej 1,5, Magyar Jakub 1,5

STIS - zapis (ping-pong.cz)

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2024

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2024

ÚSPĚŠNÉ VYSTOUPENÍ NAŠICH DRUŽSTEV NA 1. TURNAJI PŘEBORU PRAHY DRUŽSTEV KATEGORIÍ U13 A U19

V sobotu 16. prosince 2023 se v areálu HAMR v Braníku uskutečnil 1. turnaj Přeboru Prahy družstev kategorií do 13 let a chlapců a dívek do 19 let.

1. třídě kategorie do 13 let startovalo naše A družstvo ve složení Kája Reková, Ha Linh Phan Nguyen a Mára Stejskal a vybojovali průběžné 1. místo. B družstvo ve složení Teo Rypar a Vu Duc Duy Son Tomáš startovalo ve 2. třídě a též vybojovalo průběžné 1. místo.

 V kategorii U19 v 1. třídě dívek startovalo naše A družstvo ve složení Adélka Mikešová a Eliška Slavíčková. Holky bohužel dvakrát prohrály s Elizzou A a B 2:3 a obsadily tak průběžné 3. místo. V 1. třídě chlapců startovalo naše A družstvo, které nastupovalo ve složení Vašek Nádvorník, Adam Rek, Honza Slavíček a Kuba Magyar. Kluci obsadili průběžné 4. místo, když v souboji o 3.místo prohráli s Kotlářkou B 2:3Naše B družstvo startovalo ve 2. třídě v sestavě Adam Raška a Matyáš Prajzler a obsadili 6. místo.

Syndikovat obsah
Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png