The last comment

Když jsem před několika lety začínal s projektem stránek slavojpraha.cz, nemyslel jsem si, že to budu právě já, kdo na Slavoji skončí jako první (já vs. web). Jestliže je slušností pozdravit na uvítanou, je tomu tak i na rozloučenou. Po necelých dvaceti letech strávených ve Slavoji Praha, což tvoří téměř ¾ mého života, se s modrobílými barvami loučím, přestupuji.

Proč? Tak na to se mě raději neptejte. Zkrátka to tak je. Loučím se s klubem, ve kterém jsem vyrostl a "naučil se" nejen naši všeobecně oblíbenou stolní hru. Bohužel se, s pravděpodobností blížící se jistotě, loučím i s tímto webem, potažmo blogem, o jehož dalším osudu dále rozhodovat nebudu.

Samozřejmě, že mě dále, čas od času, v Modřanech uvidíte: na lize, při stěhování stolů nebo při zářijovém školení "céčkových" rozhodčích. Takže to bude jako doposud, neboť jsem tréninkům moc neholdoval a na zápasy diváci nechodí.

Co napsat závěrem? To je jednoduché – jedno veliké DĚKUJU. Děkuju za ty krásné roky a přeju Slavoji do budoucna mnoho úspěchů, mladých nadějí, štěstíčka, dobrých rozhodnutí a lidem v klubu velkou spoustu radosti – radosti ze hry, kterou máme všichni moc rádi.

S úctou

ex-admin

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png