6.KOLO SOUTĚŽÍ PSST

DIVIZE MUŽŮ

TJ Slavoj Praha A  - SF SKK El Niňo Praha F  4 : 10

Pašek Dominik 2,5, Vaněk Petr 1,5, Kulveit Jonáš 0, Linert Martin 0

Přestože jsme nastoupili v oslabené sestavě, bylo utkání celkem vyrovnané. Klíčové byly čtyři porážky v pátých setech, které rozhodli o výsledku utkání. Pro lepší výsledky je potřeba v rozhodujících situacích více sebevědomí, což vychází z odpovídajícího tréninku.

1.TŘÍDA MUŽŮ SK.A

TJ Sokol Nusle Praha B - TJ Slavoj Praha B 6 : 10

Zahrádka David 4, Sklenář Ondřej 2,5, Bohumský Petr 2,5, Diblíková Klára 1

B družstvo nepodcenilo přípravu na utkání a zaslouženě zvítězilo 10:6.

2.TŘÍDA MUŽŮ SK.B

TJ Orion Praha B - TJ Slavoj Praha C  10 : 3

Šebl Jáchym 1,5, Rek Adam 1,5, Šimůnek Ondřej 0, Tvrdý Miroslav 0, Linert Martin 0

První "derby" s Orionem Praha "na půdě soupeře" se nám příliš nepodařilo. Hrací podmínky nebyly optimální, hrálo se na třetině tělocvičny. Navíc se tentokrát nedařilo oporám týmu Ondrovi Šimůnkovi a Jáchymovi Šeblovi. Nepomohlo ani střídání a tak nejlepším hráčem týmu byl Adam Rek, který vyhrál jednu dvouhru a dvakrát prohrál 2:3. Škoda dobře rozehraného zápasu se Zdeňkem Duškem. Adam vedl 2:1 na sety, zalekl se však vítězství, prohrál čtvrtý set 10:12 a v pátém 5:11.

1.TŘÍDA ŽEN

TJ Slavoj Praha C  - TJ ABC Braník C  6 : 4

Timonina Valerija 3,5, Kodetová Hanka 2, Mikešová Adéla 0,5

V utkání generací byla oporou Lera Timonina, která vyhrála všechny své zápasy, včetně čtyřhry s Adélkou Mikešovou. Ve dvouhrách byla Adélka příliš nervozní, bála se hrát, co umí a prohrála všechny svoje dvouhry. Rozhodující body tak uhrála Hanka Kodetová, která podala velmi dobrý výkon, hrála aktivně a porazila jak Danielu Hypšovou, tak Jitku Čekanovou, obě 3:1 a pomohla tak k celkovému vítězství 6:4.