PETR VANĚK ZVÍTĚZIL V CELKOVÉM HODNOCENÍ SERIÁLU GRAND PRIX PSST DOROSTU

V sobotu dne 4. května 2019 se v herně TJ Lokomotiva Vršovice uskutečnil finálový turnaj 25. ročníku seriálu turnajů mládeže Grand Prix RACKETSPORT.cz dorostu, turnaj MASTERS. Mezi 16 nominovanými hráči jsme tentokrát měli dva zástupce. Petr Vaněk vstupoval do turnaje v pozici vedoucího hráče celého seriálu. V základní skupině Petr prohrál pouze s Kryštofem Přídou z Kotlářky a postoupil tak do finálové skupiny. Ve finálové skupině prohrál pouze s Filipem Němcem z Kotlářky a obsadil tak velmi pěkné 3. místo. Verča Šimůnková porazila v základní skupině v souboji o nejlepší dorostenku turnaje Masters Anetu Kohlmannovou ze Sparty Praha 11:6 v pátém setu. V zápase o postup do finálové skupiny bohužel prohrála s pozdějším vítězem turnaje Filipem Němcem z Kotlářky 9:11 v pátém setu. Ve skupině o umístění Verča obsadila pěkné 6. místo.

V celkovém hodnocení této kategorie obsadil uhájil Petr Vaněk 1. místo a stal se tak celkovým vítězem, Verča obsadila konečné 13. místo a o pouhých 20 bodů skončila na 2. místě v celkovém hodnocení dorostenek. Oběma blahopřejeme k velmi pěkným výsledkům.