Mistrovství ČR dospělých v Rakovníku

Ahoj Slavojáci, před nedávnem skončil ten nej top turnaj, který se u nás hraje, a to mistrovství ČR dospělých. Já tam bohužel nebyl, ale to vůbec neznamená, že bych se nezajímal, jak jsme dopadli. Docela nedočkavě jsem sledoval výsledky na oficiálním výsledkovém webu, který začal naplno šlapat až tak v neděli po obědě. Do té doby to byla spíš inprovizace, nevadí, za rok je tu další pokus.

Asi všichni víme, jak jsme dopadli výsledkově, ale mně spíš zajímá, jak to viděli přímý aktéři mistrovství v barvách toho nej klubu, co znám. Vyzývám tímto: Jirku, Pepího, Babyho, Vítka, Jarču, Míšu, Peťulku, Růžu, Denču, Týnu a taky Martina a Vláďu, aby pomocí komentáře k tomuto "článku" popsali své učinkování na mistrovství - hru, atmosféru, zážitky, dojmy atd. Třeba já osobně jsem na mistrovství dospělých nikdy nebyl. Proto mě to zajímá a věřím, že nejsem sám. Takže tu máte moře prostoru k vyjádření se. S chutí do toho!!!


P.S. Jo a taky bych pogratuloval k výborným výsledkům jedné hráčce, která sice není 100% Slavojačka, ale hraje za nás extraligu - Dáše Blaškové.

Komentáře

Obrázek uživatele admin

A zase nic, no to se dalo čekat???

Už tomu budou bezmála 3 měsíce (tedy čtvrt roku) co se hrálo MČR dospělých v Rakovníku. Ať už to bylo dobré, nebo špatně organizované mistrovství v neadekvátní hale, vem to čert, nebo spíše čerte vem si všechny pány a dámy z ČASTu za tu hrůzu odpovědnou tam, kde slunce nesvítí. Možná se budu opakovat v názoru, že je super, když se stolní tenis konečně dostává do televize, horší je když se v 5 min. reportáži 3,5 min. probírá špatná hala, povrch, zatemnění, atd., atd.

Chválím Pepího, výbornej komentář, subjektivní, emocionální a citově zabarvený, zkrátka jednička dvakrát   podtržená. Krásně si posypal popílek na hlavu.

Co se týče ostatních, kde nic tu nic. Když už nic jinýho, tak věřím, že turnaj kalibru MČR dospělých si pár řádek zaslouží, my ostatní amatéři bychom si je třeba rádi přečetli.

MČR

No tak já jsem něco hodím ze svého pestrého repertoáru.

Už je to řekl bych tak 14 dní co jsme já a viz zmiňovaná grupa jeli na mčr dospělých do Rakáče. Myslím, že pro většinu, možná pro všechny účastníky bylo toto mčr velkým zklamáním. Za prvé, stoly se leskly, (nebylo to příjemný). Na jedné straně stolu nešlo moc dobře vidět z důvodu nezatemněných oken (takže taky supr). Organizace turnaje probíhala celkem v pořádku, časový skluz nebyl zas tak velký i když jsem slyšel, že poslední zápasy trvaly do pozdních hodin (kolem 10h.) No co se týče výsledků, jsem měl zřejmě nejhratelnější skupinu. Jediný kdo by stál za zmínku byl zápas s Matějem Urbánkem, který jsem prohrál 3:1, ale pozor! Co jsem to hrál za skandál? To bych neobstál ani v 1.třídě. Ne dělám legraci.:-D. Dále bych podotknul supr výkon Denči, která opravdu statečně čelila zkušenému a obrněnému tanku Malíkové (myslím že, už si prošla velkými bitvami). Denča hrála nejen dobře, ale i chytře a to díky světově uznávanému kauči Vítkovi (příjmení už jsem zapoměl:-D:-D). Konec konců Denča podlehla střelám Malíkové 3:2. Ohledně ostatních Slavojáckých hračů to zkratím, protože jsem toho moc neviděl: Jirka Š. (druhý ve skupině podlehl Alešovi Hanlovi, neboli Hany), Baby(druhý ve skupině prohral s jedním z bratrů Borůvků), Vítek byl po posledním smolném zápasu 4 ve skupině. Holky si bohužel nepamatuji,  aspoň mají co psát. Mějte se pěkně, přeji krasné prožití svátků.

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png