TÝNA S DENISOU DOBILY HAVÍŘOV ( M-ČR mladších žáků 23.-24.5. 2009 Havířov )

Velmi úspěšné a zároveň těžké mistrovství republiky pro naše hráčky – Kristýnu Štefcovou a Denisu Hoškovou. Ve všech soutěžích - dvouhra, čtyřhra, smíšená čtyřhra - dokázaly obhájit své nasazení, unést tíhu favoritek a zvítězit, respektive obsadit 2. místo.

Obě ve dvouhře prošly jednoznačně až do semifinále. Týna v prvním semifinále přehrála Keroušovou M. (Vlašim ) 3:0 a Denisa ve druhém semifinále svedla vítěznou bitvu s Rozinkovou ( Dobré ) 3:2. Titul nakonec získala, momentálně v lepší pohodě hrající Týna, vítězstvím 3:0. Spolu pak ve čtyřhře porazily v semifinále Keroušová, Stará ( Vlašim ) 3:1 a ve finále Rozinková, Mynářová ( Dobré, Havířov ) 3:0. Svou zlatou sadu medailí pak Týna završila v mixu s T. Pavlíkem ( Ostrava ) vítězstvím 3:1 nad Denisou s M. Prokešem ( Zlín ). Je to velký úspěch pro děvčata i oddíl a zároveň pěkný odrazový můstek do jejich další sportovní kariéry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Za poskytnuté fotografie děkujeme panu Jiřímu Rozínkovi.

 

Komentáře

Obrázek uživatele admin

Ano hezky - toť vše.

Před samotným komentářem si dovolím takto veřejně pochválit Milu, která přináší zajímavé články o vesměs velikých úspěších našeho oddílu. Články jsou v obecné rovině pozitivní, ale jak známe Milu, nejde pro slova kritiky daleko, a tak, myslím, by to mělo být. Takže velká pochvala!

Nyní ke komentáři samotnému. Milu v článku popsala v podstatě umístění Týny a Denči, které bylo vynikající, a v tom se asi všichni shodneme. Fakt, zda-li se může hovořit o odrazovém můstku, nevím. Docela tuhle kategorii sleduji a musím říct, že celou sezónu holky mladším žákynín vládnou. V republice reálně může o medailové umístění na BTM, KT, ŽT, nebo MČR uvažovat, krom našich, kvarteto hráček. Na MČR to ve výsledku znamenalo, že do semifinále měli holky klídek s nudou. Naštěstí pak potvrdily své nasazení a "s přehledem sobě vlastním" sbírali medaile jako ti číňani na olympiádě či MS.

Pepí ve svém komentáři (a to se pan spisovatel rozepsal) přesně vystihl vše. I já gratuluju, uvidíme, kam se holky odrazí .

Gratulace.

Hezky ty jo.!

Velka_cena_Prahy_logo_mensi.png